Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Sport zdrowie / Mecze i imprezy / Mielecka Trzecia edycja Biegu Hetmana [240 zdjęć]

Mielecka Trzecia edycja Biegu Hetmana [240 zdjęć]

18 sierpnia 2019 r. na mieleckich bulwarach odbyła się kolejna edycja Biegu Hetmana, prezentujemy obszerny fotoreportaż ze startu i finału oraz dekoracji zawodników. Więcej informacji wkrótce.

Fot. Włodzimierz Gąsiewski

18 sierpnia 2019 r. po raz trzeci odbył się Bieg Hetmana i po raz trzeci na starcie staną komplet biegaczek i biegaczy z całej południowo-wschodniej Polski. Z roku na rok staramy się rozwijać i podnosić sobie poprzeczkę dzięki czemu zawody nabierają odpowiedniej rangi i na stałe wpisują się w kalendarz biegów w naszym regionie.

Dziękuję pomysłodawcy biegu Jakub Cena za wsparcie i zaufanie, dzięki czemu jestem z tym biegiem związany od samego początku.

Organizatorami tego wydarzenia byli: Klub Historyczny „Prawda i Pamięć”, dzięki któremu po raz pierwszy zastosowaliśmy elektroniczny pomiar czasu od niezawodnego Timekeeper, Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjne „Orzeł Biały – Strzelec” Andrzej Zemmel Łukasz Tomasz Przybyło nadzorowali finansowanie medali, a kilkanaście osób z jednostki zabezpieczało trasę biegu, Zmotoryzowana GRH im.gen.Stanisława Maczka Adam Gryczman za zgranie wszystkiego z VI Mieleckim Zlotem Militarnym i dużym wsparciem biegu.

Patronat honorowy nad biegiem objęli: Tomasz Poręba – Poseł do Parlamentu Europejskiego z nagrodą główną wycieczką do Brukseli, Powiat Mielecki z medalami dla wszystkich uczestników biegu, Miasto Mielec oraz NSZZ Solidarność PZL Mielec..

Dodatkowe nagrody lot szybowcem i paralotniami ufundowali Aeroklub Ziemi Jarosławskiej, Stribo – Szkoła Paralotniowa Stribo Stribowski Mikołaj Kopeć, dodatkowo chłopaki dali świetny popis swoich umiejętności na niebie w czasie trwania biegu.

Okolicznościowe tarcze dla wszystkich wyróżnionych na podium w kategoriach open i wiekowych wyprodukowali Firma Tarapata i Producent Wyrobów Metalowych Firma NIKmet Grzegorz Nikodem Natalia Wróbel Nikodem Grzegorz Nikodem Darek Nikodem Marcin Drożdżowski.

Nagrodę główną do rozlosowania ufundowała Husqvarna Group z fabryką w Mielcu. Prezenty przekazali również Kibice Razem Stal Mielec oraz Extreme Fitness Mielec.

Posiłek regeneracyjny prosto z kuchni polowej oraz pyszne ciasta przygotował Dom Dziecka Skopanie Damian Szwagierczak Aleksandra Marta Kowalska.

Pakiety startowe przygotowali Projekt Zdrowie Mielec, AvetPharma Ola Nykiel oraz Extreme Fitness Mielec Mariusz Kosior, który również przeprowadził rozgrzewkę i przygotował przeszkodę, która sprawiła uczestnikom najwięcej problemów.

Pozostałe przeszkody dostarczyli Husqvarna Group z Fabryką w Mielcu, Firma budowlana Dom-Eko, Technika grzewcza i sanitarna Basco 2, Producent wyrobów metalowych Firma NIKmet, Serwis opon Targum Mariusz Zieliński, Nadleśnictwo Mielec, Lasy Państwowe oraz Kibice Razem Stal Mielec.

Wsparcie techniczne oraz logistykę zapewnił Sklep rowerowy
Bike Center – Rowery, Narty, Serwis Bartek Ćwik.

Wszystkie wydruki wyszły od MCDESIGN Agencja reklamowa Mariusz Chmielowiec.

Bieg zabezpieczała Jerzy Wąs Oddział Grupy Ergo Hestia, a zaplecze medyczne było po stronie Ratownictwo Medyczne Jarosław Marczewski.

Biuro zawodów tradycyjnie należało do Justyna Wąs Wojciech Klimczak Ciocia Klocia i Mateusz Dymek. Pomagali we wszystkim… dopiero co wyjechali z Bulwarów i są niezastąpieni!

Wydarzenie poprowadziła ekipa Gramy dla najlepszych Paweł Wacławik i Krzysiek Urbański.

Zapowiedzi, relacje, zdjęcia i filmy to zasługa naszych Partnerów medialnych. Promocja Mielec – Podkarpacie i okolice,Hej Mielec Kacper Strykowski Włodek Gąsiewski, W Cieniu Jupiterów Grzegorz Maj, Korso Tygodnik Regionalny i Radio Leliwa.

Dziękuję mojej rodzinie, dzieciaki tak są przyzwyczajone do takich weekendów, że wręcz już nie mogą się doczekać kolejnego wydarzenia 😊

Wszystkim innym, którzy dołożyli cegiełkę do tego biegu DZIĘKUJĘ!

Damian Gąsiewski

Sprawdź również

ZALECENIA DLA PACJENTA Z DODATNIM WYNIKIEM BADANIA W KIERUNKU KORONAWIRUSA ZE WSKAZANIEM DO IZOLACJI W WARUNKACH DOMOWYCH

Zalecenia PTEiLChZ, Konsultanta Krajowego w dziedzinie chorób zakaźnych i Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące postępowania z …