Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Mieleckie cmentarze czasowo zamknięte

Mieleckie cmentarze czasowo zamknięte

7.04.2020.  W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Mielca, wspólną decyzją Prezydenta Miasta Mielca oraz proboszczów mieleckich parafii, od 8 kwietnia 2020 roku (środa) do odwołania zamknięte zostają Cmentarz Komunalny oraz Cmentarz Parafialny.

Jednocześnie informujemy, że zakaz wstępu nie dotyczy uczestników obrzędów związanych z pochówkiem zmarłych, możliwe jest także dokonanie niezbędnych czynności poprzedzających pochówek. Dozwolony jest odbiór odpadów komunalnych z terenu cmentarza, a także wykonywanie czynności zawodowych, zadań służbowych lub pozarolniczej działalności gospodarczej prowadzonych na terenie cmentarza.

Decyzja ta spowodowana jest obowiązującym na terenie kraju stanem epidemii oraz ciągłym wzrostem zachorowalności na COVID-19 w Polsce.

Przypominamy, że zaostrzeniu uległ zakaz wychodzenia z domów. Obecnie wyjście na zewnątrz dozwolone jest wyłącznie w sprawach niezbędnych dla życia codziennego,   jest to  na przykład wizyta u lekarza, dojazd do pracy bądź zaopatrzenie się w środki spożywcze lub farmaceutyczne.

Marietta Mateja-Nowak

Biuro Promocji i Sportu

Urząd Miejski w Mielcu

Sprawdź również

22-letni mężczyzna zginął w wypadku

26.10.2020. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym zginał 22-letni kierujący seatem. Do zdarzenia doszło …