Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Mieli narkotyki w bmw

Mieli narkotyki w bmw

15.05.2020. Dziwne zachowanie dwóch młodych mężczyzn zwróciło uwagę policjantów. Podczas kontroli okazało się, że 21 i 24-letni mieszkańcy Mielca mają przy sobie narkotyki. Środki odurzające policjanci znaleźli także w mieszkaniu jednego z nich. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty.

W poniedziałek, policjanci z oddziału prewencji z Rzeszowa, podczas pełnionej służby na terenie Mielca, zwrócili uwagę na dwóch wychodzących ze sklepu mężczyzn. Na widok policyjnego radiowozu obaj zaczęli się nerwowo zachowywać, wsiedli do samochodu i odjechali. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co było tego przyczyną. Na ul. Sandomierskiej zauważyli bmw, którym jechali. Mężczyźni nie korzystali podczas jazdy z pasów bezpieczeństwa więc zatrzymali ich do kontroli drogowej.

W trakcie interwencji policjanci ustalili, że obaj mężczyźni to mieszkańcy Mielca, w wieku 21 i 24 lat. Podczas sprawdzania, przy 21-latku zabezpieczyli siedem woreczków z zawartością białego proszku, natomiast jego starszy kolega miał woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego. W bmw, którym kierował 24-latek, funkcjonariusze zabezpieczyli młynek do rozdrabniania oraz plastykowy pojemnik z suszem.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Tester narkotykowy wstępnie potwierdził, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana. Podczas przeszukań, w domu 21-latniego mężczyzny policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt woreczków z amfetaminą, LSD i innymi substancjami. Zostały one zabezpieczone i będą poddane badaniom w policyjnym laboratorium.

Od kierującego bmw została poddana krew do badań, w celu sprawdzenia, czy nie kierował pojazdem po użyciu środków odurzających. Po spędzonej nocy w policyjnym areszcie policjanci przedstawili im zarzut posiadania narkotyków. Obaj przyznali się do winy.

W sprawie trwają dalsze czynności.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/97963,Mieli-narkotyki-w-bmw.html

Sprawdź również

Komunikat prasowy dotyczący wniosków ws. zmian w składzie zarządu województwa podkarpackiego

Rzeszów 21.09.2020  Zapewnienie stabilnego i działającego w pełnym zaufaniu zarządzania województwem podkarpackim jest podstawowym zadaniem …