Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Region / Ludzie i polityka / Wspólnie z posłem zaśpiewajmy „Barkę”

Wspólnie z posłem zaśpiewajmy „Barkę”

Poseł Fryderyk Kapinos zaprasza do wzięcia udziału w śpiewaniu ku czci papieża św. Jana Pawła II.

– Myśląc o zbliżającej się 100.  rocznicy urodzin naszego papieża św. Jana Pawła II stwierdziłem, że świetnym pomysłem byłoby uczczenie jego pamięci odśpiewaniem w dużym gronie osób jego ulubionej pieśni – „Barki” – opowiada poseł Fryderyk Kapinos. – Z uwagi na obecną sytuację spotkanie się i wspólne zaśpiewanie nie jest możliwe, dlatego nasze plany musimy nieco zmodyfikować – opisuje poseł Kapinos. – Dlatego serdecznie zapraszam wszystkich do nagrania swojego wykonania pieśni „Barka” – zachęca poseł Fryderyk Kapinos.

Jak powinno wyglądać to od strony technicznej? Kilka praktycznych uwag:

  1. W celu otrzymania materiałów niezbędnych do nagrania należy napisać maila na adres: Fryderyk.Kapinos@sejm.pl

2.Przed nagraniem warto przesłuchać kilka razy nagranie z podkładem fortepianu.

3.Nagranie wykonujemy telefonem komórkowym ustawionym w pionie.

4.Odtwarzamy nagranie „tzw. klik” z innego urządzenia odsłuchując podkład na słuchawkach. Można odtworzyć podkład np. z drugiego telefonu komórki lub z komputera. Przesyłam dwie wersję „tzw. klika” MP3. lub MIDI – tą wersję można odtworzyć jako karaoke wraz ze słowami. W tym celu należy pobrać program do karaoke i zainstalować na swoim urządzeniu.

5.Podczas nagrywania odległość od telefonu powinna wynosić około 50 cm.

6.Nie należy nagrywać pod światło lub w kierunku okna.

7.Należy zwrócić uwagę by podczas nagrania nie zakłócały go inne dźwięki.

Nagranie wysyłamy poprzez darmowy „przesył”: aplikację: WeTransfer wchodząc na stronę:  (https://wetransfer.com/), tam umieszczamy nagrany opisany plik (opisujemy go: BARKA – Imię i nazwisko) i wpisujemy adres docelowy przesyłu: ksosinski@psm.mielec.pl.

Nagranie należy wysłać do soboty, 16 maja br., do godz. 12.00.

Film następnie zostanie zmontowany jako publiczne wykonanie tego utworu przez wszystkich, którzy zdecydują się na nagranie. Przesłanie pliku na powyższy adres będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację swojego wizerunku i nagrania w mediach.

– W tym niełatwym czasie stwórzmy duchową wspólnotę, a gdy sytuacja już na to pozwoli spotkamy się i razem odśpiewamy „Barkę” – zachęca poseł Fryderyk Kapinos.

Kamil Kagan
Dyrektor Biura Poselskiego Fryderyka Kapinosa

Msza Święta celebrowana przez Ojca Świętego Papieża Jana Pawła II na lotnisku w Krośnie 6 czerwca 1997 r.  Zdjęcie nie najlepszej jakości, ale wykonane osobiście. Fot. Włodzimierz Gąsiewski

Sprawdź również

„Ekstremalny Plac Zabaw” w Mielcu po raz kolejny [101 zdjęć]

3 lipca 2020 r. Miasto Mielec, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu Studio Wizualne …