Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Na widok policjantów, odrzucił woreczek z amfetaminą

Na widok policjantów, odrzucił woreczek z amfetaminą

20.09.2021. Policjanci wszczęli postępowanie wobec 37-letniego mężczyzny, który posiadał środki odurzające w postaci amfetaminy. Funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut popełnienia przestępstwa i przekazali sprawę do prokuratury. Za posiadanie narkotyków podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Podczas patrolu Al. Niepodległości, w ubiegły czwartek, uwagę funkcjonariuszy zwrócił mężczyzna przebywający obok altanki śmietnikowej. Jego niespokojne zachowanie, wzbudziło podejrzenia policjantów. Kiedy funkcjonariusze podeszli bliżej, mężczyzna wyrzucił na trawnik woreczek strunowy z zawartością białego proszku.

Policjanci zabezpieczyli substancję, wstępne badanie narkotesterem wskazało, że jest to amfetamina. 37-letni mieszkaniec Mielca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Następnego dnia policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania narkotyków. Podejrzany złożył wyjaśnienia. Postępowanie przekazano do prokuratury. Za posiadanie narkotyków polskie prawo przewiduję karę pozbawienia wolności do 3 lat.

Inf. i fot.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/105860,Na-widok-policjantow-odrzucil-woreczek-z-amfetamina.html

Sprawdź również

Antykwariat-Galeria Mielecjana-Galicjana prezentuje – Kuligowski i inni…

W dniu 15 października 2021 r. na stronie Antykwariat galeria obrazów i ikon Mielecjana Galicjana …