Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Historia i Kultura / Historia i ludzie / Nasza Gmina ma już 10 lat

Nasza Gmina ma już 10 lat

Stowarzyszenie Nasza Gmina już od 10 lat prowadzi działalność na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.

Obecnie stowarzyszenie prowadzi placówki, które zajmują się edukacją oraz terapią dzieci i młodzieży z różnymi zaburzeniami rozwojowymi. Należą do nich: Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej, Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy i Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Pniu oraz Niepubliczne Przedszkole i Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Radomyślu Wielkim.

Na jubileuszowym piknik obecni byli włodarze gminy Radomyśl Wielki z burmistrzem Józefem Rybińskim na czele. Nie obyło się bez podziękowań ze strony rodziców wychowanków, dla pracowników stowarzyszenia. Cześć artystyczna okazała się efektownym przedstawieniem. Najpierw swoimi talentami chwalili się wychowankowie i uczniowie placówek działających w ramach Stowarzyszenia Nasza Gmina. Jak na prawdziwy piknik przystało nie obeszło się bez estradowej gwiazdy. Dla obecnych zaśpiewała energiczna Majka Jeżowska.

Podczas uroczystości rozdano wiele nagród, między innymi za wykonanie najpiękniejszego Anioła Stróża, ponadto muzyka, tańce, zabawa, a na finał spektakularny pokaz fajerwerków.

ar

Sprawdź również

Dzień otwarty w Muzeum Wsi Markowa

W najbliższą niedzielę, 2 lipca, Zagroda – Muzeum Wsi Markowa zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi. …