Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Nietrzeźwy mężczyzna wjechał do rowu

Nietrzeźwy mężczyzna wjechał do rowu

Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie 29-letni kierujący mazdą. Mężczyzna wjechał do przydrożnego rowu na obwodnicy Mielca. Okazało się, że podejrzany nie posiadał prawa jazdy. W jego organizmie urządzenie wykazało 2,5 promila alkoholu.

Dyżurny mieleckiej policji przyjął zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym w miejscowości Wola Chorzelowska. Patrol, który niezwłocznie udał się we wskazane w zawiadomieniu miejsce nie napotkał opisanego pojazdu. Chwilę później policjanci otrzymali informację, że na obwodnicy Mielca doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osobowej mazdy.

Funkcjonariusze przy pojeździe zastali młodego mężczyznę. Był nim 29-letni mieszkaniec gminy Mielec. Urządzenie do badania trzeźwości wykazało u mężczyzny 2,5 promila alkoholu w organizmie. W rozmowie z policjantami utrzymywał, że pojazdem w chwili zdarzenia kierował jego kolega, który uciekł do lasu.

Policjanci zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie. W trakcie czynności z 29-latkiem funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna był już wcześniej karany za to samo przestępstwo. Wtedy stracił prawo jazdy. Po wytrzeźwieniu funkcjonariusze przedstawili podejrzanemu zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna przyznał się do stawianego mu zarzutu i opisał okoliczności zdarzenia drogowego w którym brał udział.

Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat, ponieważ dopuścił się przestępstwa jazdy w stanie nietrzeźwości pomimo iż wcześniej został skazany za ten sam czyn.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/98477,Nietrzezwy-mezczyzna-wjechal-do-rowu.html

Sprawdź również

Wieści Regionalne nr 5-6 (383-384) 22 VI 2021 – bezpłatna wersja pdf

Wieści Regionalne nr 5-6 (383-384) 22 VI 2021 – bezpłatna wersja pdf W numerze: Strona …