Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / O niedzielnych warsztatach na Starówce

O niedzielnych warsztatach na Starówce

W niedzielę, 14 lipca, w ramach działań „Budzimy mielecką Starówkę” plastycy Domu Kultury SCK prowadzili zajęcia plastyczne dla dzieci. Pogoda dopisała, uczestnicy również, budzenie Starówki uważamy więc za udane.

Malarskie budzenie Starówki

Warsztaty plastyczne nosiły nazwę „Sztukarynki”. Mamy nadzieję, graniczącą z pewnością, że zajęcia na mieleckim Rynku podobały się. Skąd ten wniosek? Nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania i to już od godz. 16, chociaż plastyczną zabawę mieliśmy zacząć o godz. 17. Nasi fantastyczni plastycy: Gosia Zając –Waga i Edward Kociański skrócili przygotowania do warsztatów, aby nie zawieść dzieci, które na godzinę wcześniej gotowe były do plastycznej działalności. „Morskie opowieści” były tematem przewodnim zajęć na mieleckim Rynku, co widać na obrazkach, które z dumą prezentowaliśmy licznie zgromadzonym obserwatorom – spacerowiczom. Piękne słoneczne niedzielne popołudnie na mieleckim Rynku Starego Mielca było niezwykle udane. Dziękujemy dzieciom za liczny udział, rodzicom za pomoc (oraz własny twórczy wkład w dzieła maluchów). Do zobaczenia!

Małgorzata Rojkowicz

 

Sprawdź również

Mocny „Akord” w Paryżu

Chór Nauczycielski „Akord” ZNP i SCK swój jubileusz 50-lecia podsumował gościnnymi występami dla Polonii francuskiej. …