Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Odpowiedzą za uprawę i posiadanie narkotyków

Odpowiedzą za uprawę i posiadanie narkotyków

5.11.2019. Trzech mężczyzn usłyszało zarzut uprawy konopi i posiadania narkotyków. Podejrzani to mieszkańcy powiatu powiatu mieleckiego – dwóch 19-latków i 20-latek. W Szafranowie policjanci zabezpieczyli 7 krzewów konopi, marihuanę i haszysz. Mężczyźni zostali objęci policyjnym dozorem.

Mieleccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, ujawnili uprawę konopii w Szafranowie. Do sprawy zatrzymali trzech podejrzanych, dwóch 19-latków i 20-latka. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni przez kilka ostatnich miesięcy uprawiali konopie. Podlewali i pielęgnowali rośliny, następnie suszyli w pustostanie i przygotowywali je do dystrybucji.

Funkcjonariusze zabezpieczyli 7 krzewów konopii. Podczas przeszukań w domach zatrzymanych, zabezpieczyli marihuanę oraz haszysz. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanym zarzut uprawy i posiadania narkotyków. Mężczyźni przyznali się do przestępstwa i złożyli wyjaśnienia.

Na wniosek funkcjonariuszy, mielecka prokuratura zastosowała dozór policyjny wobec podejrzanych mężczyzn.

Inf. i fot.: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/94714,Odpowiedza-za-uprawe-i-posiadanie-narkotykow.html

Sprawdź również

Naba i Bary rozpoczynają służbę w mieleckiej komendzie

Dwa nowe psy zasilą szeregi mieleckiej policji. Czworonogi wraz ze swoimi przewodnikami właśnie wróciły ze …