Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Pedagodzy docenieni

Pedagodzy docenieni

Z okazji przypadającego na 14 października Dnia Edukacji Narodowej burmistrz Józef Rybiński spotkał się z dyrektorami szkół, by podziękować gminnemu gronu pedagogicznemu za pracę z najmłodszym pokoleniem.

Tegoroczne spotkanie miało miejsce 13 października w Szkole Muzycznej. – Dziękuję wam za trud włożony w wychowanie i nauczanie młodego pokolenia. Nie jest to łatwa praca. Życzę wam wielu sukcesów – powiedział podczas spotkania Józef Rybiński, który wraz z Andrzejem Przybyszewskim, dyrektorem GZEAS-u, uhonorował przedstawicieli gminnej oświaty Nagrodami Burmistrza Radomyśla Wielkiego. W tym roku odebrało je czworo dyrektorów szkół: Stanisław Tabor (SP Radomyśl Wielki), Piotr Masłyk (SP Zdziarzec), Bernadetta Smagacz (ZSP Żarówka) i Paweł Stanosz (Szkoła Muzyczna) oraz dwoje nauczycieli Ireneusz Weryński (ZSP Ruda) i Bożena Rajska (SP Zdziarzec).    

Krzysztof Babiarz

Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

Sprawdź również

Spektakl „Zgrywusy”

Spektakl „Zgrywusy” w wykonaniu aktorów młodzieżowego Teatru „Magia” dobrze wypadł na scenie Domu Kultury SCK. …