Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / PGE FKS STAL MIELEC przed meczem z ŁKS Łódź: pokażemy naszą moc

PGE FKS STAL MIELEC przed meczem z ŁKS Łódź: pokażemy naszą moc

W piątkowy wieczór 8 marca na Podkarpacie wraca piłkarska Fortuna 1 Liga. Kibice w Mielcu zobaczą pojedynek niemal na szczycie tabeli! Druga PGE FKS Stal podejmuje trzeci ŁKS Łódź.

Stal i ŁKS nie przegrały od 14. kolejek, mają identyczny bilans: 40 punktów za 11 zwycięstw i 7 remisów. W sierpniu w Łodzi Stal pewnie wygrała 2:0 i to sprawia, że dzisiaj wyprzedza ŁKS w tabeli, zajmując pozycję wicelidera.

Wiosnę obie ekipy zaczęły od zwycięstw. ŁKS pokonał u siebie 3:0 ostatnią w stawce Garbarnię Kraków. Stal wygrała 2:0 z mającym jeszcze nadzieje na awans do ekstraklasy Podbeskidziem Bielsko-Biała, na stadionie rywala.

Teraz w Mielcu wszyscy myślą tylko o meczu z ŁKS-em.

Stal i ŁKS łączy postać Bogusława Wyparły, który jest legendą obu tych klubów, a dzisiaj trenerem bramkarzy i dyrektorem akademii w PGE FKS Stal Mielec. Bodzio W. podkreśla, że w piątek istotny będzie tylko wynik.

PGE FKS Stal Mielec podejmie ŁKS Łódź na Stadionie Miejskim w Mielcu w piątek 8 marca o 18:00. Do środy 5 marca rozeszło się 2500 wejściówek na to spotkanie. Mecz na żywo pokaże Telewizja Polsat Sport.

W niedzielę 10 marca natomiast rozpoczynają się wiosenne rozgrywki w Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec. Zespół Centralnej Ligi Juniorów U-17 zagra na wyjeździe z Resovią Rzeszów.

Sprawdź również

Program Dni Mielca 2021

TERENY REKREACYJNE MOSiR: 28 SIERPNIA 2021 (SOBOTA) 17:00 VOID SPECTRUM 18:30 CHÓR ZPiT RZESZOWIACY STOWARZYSZENIE …