Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Policjanci proszą o kontakt świadków wypadku

Policjanci proszą o kontakt świadków wypadku

Policjanci proszą o kontakt osoby, które 21 stycznia 2021 roku, około godz. 20.30, były świadkami wypadku w Mielcu przy ulicy Inwestorów, w którym śmierć poniósł 57-letni mężczyzna.

Mieleccy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, w którym zginął pieszy. Wypadek miał miejsce 21 stycznia 2021 roku w Mielcu, przy ulicy Inwestorów. Doszło tam do potrącenia przechodzącego przez jezdnię mężczyzny przez kierującego fiatem.

Policjanci proszą o kontakt osoby, które były świadkiem tego zdarzenia. Prosimy o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu osobiście bądź o kontakt telefoniczny pod nr 47 822 73 34.

Inf.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/102035,Policjanci-prosza-o-kontakt-swiadkow-wypadku.html

Sprawdź również

Kolejne drogi do asfaltowania

Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim ogłosił przetarg na wykonanie nawierzchni asfaltowych dróg gminnych położonych w …