Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Policjant, będąc na wolnym, kolejny raz rozpoznał poszukiwanego

Policjant, będąc na wolnym, kolejny raz rozpoznał poszukiwanego

7.10.2021. Ten sam funkcjonariusz, w ciągu dwóch tygodni, będąc na dniu wolny od służby, zatrzymał kolejnego poszukiwanego. 29-latek pochodzący z Mielca, nie ma stałego miejsca zamieszkania. Teraz zatrzymany trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę za uchylanie się od zapłaty zasądzonych alimentów.

W poniedziałek rano, policjant w czasie wolnym od służby, na ulicy Szafera, zauważył mężczyznę, który jak pamiętał z odpraw służbowych, jest poszukiwany do odbycia kary więzienia. Policjant, podążając za poszukiwanym, powiadomił patrol Policji i poprosił o interwencję we wskazanym miejscu. W tym samym czasie podszedł do mężczyzny i okazując legitymacje służbową, zatrzymał go. Po raz kolejny czujność nie zawiodła funkcjonariusza ogniwa patrolowo-interwencyjnego, który w czasie wolnym od służby, pod koniec września, zatrzymał innego poszukiwanego.

Policyjny patrol wylegitymował mężczyznę i potwierdził, że na 29-latka wystawiony jest nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, w celu odbycia bezwzględnej kary pozbawienia wolności za tzw. „niealimentację”. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd został doprowadzony do zakładu karnego. Za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Inf. i fot.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/106193,Policjant-bedac-na-wolnym-kolejny-raz-rozpoznal-poszukiwanego.html

Sprawdź również

Finisaż odwołany

Z przykrością informujemy, że finisaż wystawy prac Stanisława Szęszoła jest odwołany ze względu na problemy …