Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Grid / Poznaj wszystkie przystanki rowerowej gry miejskiej i … nagrody!

Poznaj wszystkie przystanki rowerowej gry miejskiej i … nagrody!

Już w przyszłą sobotę w Mielcu odbędzie się Rowerowa Gra Miejska. Dziś prezentujemy wszystkie punkty na trasie rajdu oraz nagrody, jakie czekać będą na uczestników zabawy.

Nagrody zostaną rozlosowane pośród tych uczestników, którzy przejadą ok. 20-kilometrową trasę i dotrą na metę z kompletem pieczątek. Ich fundatorami będą partnerzy wydarzenia wymienieni poniżej.

PUNKT 1
Galeria Navigator – miejsce zdobycia pierwszej pieczątki i zarazem start rajdu. Do rozlosowania zostały przekazano dwa rowery miejskie.

PUNKT 2
Joy Fitness Club Mielec – pierwsze 150 osób, które dotrze do siedziby klubu otrzyma napoje, które z pewnością przydadzą się na dalszej części trasy. Dodatkowo do zgarnięcia podwójny miesięczny karnet!

PUNKT 3
AvetPharma – tutaj 150 pierwszych osób otrzyma suplementy diety. W puli jest także nagroda główna: kosz z wszystkimi produktami firmy dla całej rodziny.

PUNKT 4
Hotel & Restauracja Atena – będzie pysznie, i to dla całej rodziny! Dlaczego? Nagrodą główną będzie rodzinna kolacja w Restauracji Atena.

PUNKT 5
Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu – oprócz tradycyjnej pieczątki dla każdego z odwiedzających, do rozlosowanie będzie pakiet świetnych gadżetów od firmy.

PUNKT 6
Husqvarna Group – pierwsze 20 osób otrzyma bidony, a nagrodą główną będzie wykaszarka.

PUNKT 7
Bossmen Fryzjerstwo  – nagrodą główną będzie voucher rodzinny na usługi fryzjerskie obejmujący usługę strzyżenia i pielęgnację „Botox” dla pani, strzyżenie i pielęgnację brody dla pana oraz strzyżenie dla dziecka

PUNKT 8
Projekt Zdrowie Mielec – jak sama nazwa wskazuje, ma być zdrowo! Pierwsze 150 osób otrzyma więc super ochładzającą wodę, a szczęśliwiec, którego nazwisko zostanie wylosowane – voucher na miesięczną kurację dla jednego rodzica i dziecka, obejmujący analizę składu ciała i plan żywieniowy

PUNKT 9
Bike Center – z tej nagrody najbardziej ucieszą się najmłodsi uczestnicy gry miejskiej! W ramach losowania do zgarnięcia będzie dziecięcy rower Northtec BMX 14”.

PUNKT 10
Bit-Pro Akademia komputerowa – kolejna gratka dla najmłodszych, tym razem w postaci tygodniowych warsztatów w akademii komputerowej.

Rajd zakończy się na mieleckich bulwarach przy ulicy Rzecznej, czyli miejscu, w którym odbywać się będzie „Powiatowe Powitanie Lata”. Losowanie nagród ufundowanych przez partnerów gry miejskiej planowane jest na godzinę 18:00 na scenie głównej. Tuż po losowaniu wystartuje muzyczna część imprezy. Koncerty zagrają: Jula, Łzy i Lombard.

Zapraszamy!

Organizatorami Rowerowej Gry Miejskiej są: Starostwo Powiatowe w Mielcu oraz Studio Wizualne Damian Gąsiewski.

Sprawdź również

Marcowy kulturalny rozkład jazdy – cz. 1

3 marca Folkowy Dzień Kobiet w wykonaniu Stowarzyszenia Seniorów ZPiT „Rzeszowiacy” z gościnnym występem Dziecięcego …