Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Andrzejki 2019 | Komik Iluzjonista Pan Li wystąpi w Przecławiu

Andrzejki 2019 | Komik Iluzjonista Pan Li wystąpi w Przecławiu

Mówią, że jest najlepszym komikiem wśród iluzjonistów i najlepszym iluzjonistą wśród komików. Jako jedyny w Polsce łączy sztukę kabaretową z efektownymi pokazami iluzjonistycznymi. Rozśmiesza do łez i zdumiewa. Nazywają go również mistrzem mikroiluzji. Magia na wyciągnięcie ręki to jego druga specjalność. Zawsze znajduje sposób, żeby rozbawić i oczarować publiczność. Kiedy występuje nic nie jest w stanie go zaskoczyć, to on zaskakuje.

O kim mowa? Nazywa się Przemysław Lieske. Pan Li to jego zawodowy pseudonim. Jest profesjonalnym iluzjonistą, artystą estradowym, komikiem i magikiem kabaretowym. Występuje od kilkunastu lat. Jego talent i sceniczne umiejętności docenili m.in. widzowie TVN, TV4 i telewizji Polsat. W 2017 zdobył pierwszą nagrodę na ogólnopolskim przeglądzie komików One Man Show w Koszalinie. Jako iżulionista zachwycił jurorów 8. edycji programu “Mam Talent!”, gdzie dotarł do wielkiego finału. Jego specjalnością są komediowe pokazy iluzji.

Jesienią Pan Li zawita w nasze strony. Już dziś zapraszamy na Andrzejki z iluzją i kabaretem. Piątek, 29 listopada Dom Kultury w Przecławiu – już dziś warto zarezerwować ten termin.

Sala przecławskiego Domu Kultury pomieści 300 widzów. Lokalizacja jest dogodna dla mieszkańców Mielca, Kolbuszowej, Dębicy czy Radomyśla. Dojazd do Przecławia na miejsce wydarzenia zajmie Wam nie więcej jak 20 minut.

Organizatorami wydarzenia są Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Gmina Przecław oraz Dom Kultury w Przecławiu. Występ wspierają Producent suplementów diety AvetPharma, Agencja Reklamowa MCDesign, Restauracja Fratelli oraz Ergo Hestia Oddział Grupy Jerzy Wąs. Wydarzeniu patronują portale promocja.mielec.pl, hej.mielec.pl, wcj24.pl, korso.pl. Tygodnik Regionalny Korso i Wieści Regionalne.

Przedsprzedaż biletów w wersji kolekcjonerskiej już od 17 czerwca br. stacjonarnie w Antykwariacie, ul. Jana III Sobieskiego 1, 39-300 Mielec od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00, w soboty 10:00-13:00.

Zamówienia grupowe od 10 biletów można zamawiać na bilety.studiowizualne@gmail.com lub pod numerem telefonu 602739362.

Wkrótce uruchomiona zostanie także sprzedaż on-line poprzez stronę www.studiowizualne.com.

Wydarzenie na facebooku:

https://www.facebook.com/events/493570064748223/

Zapraszamy!

Sprawdź również

Wystawa poplenerowa na finiszu

Galeria ESCEK w Domu Kultury SCK znów jest czynna i zaprasza mielczan do obejrzenia ekspozycji …