Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....

Pozostań w domu

Administracja samorządowa, służby porządkowe oraz policja zwracają się z apelem do wszystkich mieszkańców na terenie całego kraju o powstrzymywanie się od niepotrzebnego gromadzenia się nawet w niewielkich grupach.

Komunikat rozpowszechniany będzie we wszystkich możliwych formach, w tym także poprzez mobilne megafony policji.

Na terenie Powiatu Mieleckiego poniższy komunikat rozpowszechniany będzie również w formie komunikatów głosowych z wykorzystaniem systemu ostrzegania i alarmowania – megafonów rozmieszczonych we wszystkich gminach powiatu.

Szanowni Państwo

W związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii koronawirusa prosimy o niegrupowanie się osób aby zminimalizować ryzyko jego rozprzestrzeniania.

To od odpowiedzialnej postawy każdego z nas zależy zdrowie i życie naszych najbliższych – rodziców, dziadków, dzieci, naszych przyjaciół i sąsiadów.

Dlatego prosimy o rozejście się i zachowanie bezpiecznej odległości. Liczymy na Waszą odpowiedzialność i rozsądek, nie tylko dzisiaj, ale także przez cały czas trwania epidemii.

Marek Patyk

Sprawdź również

Będzie nowy odbiorca odpadów

Firma FCC Tarnobrzeg sp. z o. o. złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu na odbiór i …