Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Punkt Diagnostyczno – Konsultacyjny Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej już otwarty

Punkt Diagnostyczno – Konsultacyjny Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej już otwarty

Starostwo Powiatowe w Mielcu informuje, że dla ułatwienia kontaktów z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Mielcu w zakresie usług diagnostyczno – terapeutycznych, uruchomiło od 04.04.2016r.  Punkt Diagnostyczno – Konsultacyjny z siedzibą w budynku Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim ul. Kościuszki 2.

Władze powiatowe realizując obietnice  złożone na spotkaniu z mieszkańcami gminy i miasta Radomyśl Wielki w grudniu 2015 r., zdecydowały o uruchomieniu Punktu Diagnostyczno-Konsultacyjnego Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, w którym świadczone są porady przez specjalistów: logopedę, psychologa i pedagoga.

Działalność punktu ma na celu zapobieżenie ewentualnemu przedwczesnemu zakończeniu trwających aktualnie diagnoz i terapii, ułatwienie kontaktów z Poradnią Psychologiczno–Pedagogiczną w Mielcu oraz zwiększenie dostępności świadczonych przez nią usług w zakresie diagnostyczno – terapeutycznym.

Zapraszamy do korzystania z porad punktu  wszystkie osoby zainteresowane, a w szczególności dotychczasowych klientów korzystających z usług Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w przypadku braku możliwości korzystania przez nich z dalszego poradnictwa – mówi Andrzej Bryła, członek Zarządu Powiatu Mieleckiego.

 

Godziny przyjęć:

Psycholog

poniedziałek od 8.00 do 14.00

środa od 8.00 do 12.00

Logopeda:

wtorek od 10.00 do 15.00

piątek od 12.00 do 17.00

  Pedagog:

poniedziałek od 8.00 do 14.00

środa od 8.00 do 12.00

Dni i godziny przyjęć poszczególnych specjalistów są także podane na stronie internetowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Mielcu oraz na drzwiach budynku szkoły.

Inf. STAROSTWO POWIATOWE W MIELCU

Asystent Starosty

Ewelina Indyk

Sprawdź również

78. rocznica holocaustu, o Janie Ziobroniu – człowieku, który pamiętał – na radomyskim kirkucie wspomina Andrzej Ziobroń

19 lipca 1942 r. Niemcy dokonali masowej egzekucji ok. 500 Żydów, mieszkańców Radomyśla Wielkiego. Przez …