Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Radomyśl Wielki wysoko w rankingach

Radomyśl Wielki wysoko w rankingach

Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim zajęła drugie miejsce w powiecie mieleckim w ramach Igrzysk Dzieci, a Gmina Radomyśl Wielki sklasyfikowana została na trzecim miejscu w powiecie w ramach wspólnej punktacji Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej za rok szkolny 2018/2019.

 W województwie podkarpackim wszystkie 25 powiatów i prawie wszystkie gminy (153 na 160) brały udział w sportowej rywalizacji szkół na szczeblu co najmniej powiatowym.

Klasyfikację gmin za realizację w ID i IMS wygrał Sanok gromadząc w sumie 5265 punktów. Mielec zajął szóstą lokatę zdobywając 2554 pkt. Gmina Radomyśl Wielki z 458 pkt. uplasowała się na 44. miejscu w województwie, co dało jej trzecie miejsce w powiecie mieleckim. Druga w powiecie była Gmina Tuszów Narodowy (528 pkt. i 35 m. w regionie)

  • miejsce na Podkarpaciu i drugie w powiecie mieleckim z 284 punktami na koncie to z kolei wynik Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim w klasyfikacji Igrzysk Dzieci. W naszym powiecie lepsza była tylko SP 6 Mielec z 580 pkt. co dało jej szóste miejsce w regionie. Wygrała SP 1 Sanok z 1606 pkt. Sklasyfikowanych zostało 605 szkół.

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

Sprawdź również

Wystawa poplenerowa na finiszu

Galeria ESCEK w Domu Kultury SCK znów jest czynna i zaprasza mielczan do obejrzenia ekspozycji …