Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Sport zdrowie / Rekreacja i wypoczynek / Radomyślanie na obozie szkoleniowym

Radomyślanie na obozie szkoleniowym

Od 26 do 30 grudnia trzech radomyskich zapaśników przebywało w Zakopanem na zgrupowaniu wojewódzkiej kadry młodzików w zapasach w stylu klasycznym.

 

reklama:

 

 

W zgrupowaniu wzięło udział 14 zawodników i zawodniczek z trzech podkarpackich klubów. Wśród nich byli Daniel Ziobroń, Maciej Stachowicz i Mikołaj Humaj z sekcji zapaśniczej prowadzonej przez trenera Wojciecha Bartkowicza przy Szkole Podstawowej im. gen. Wł. Sikorskiego w Radomyślu Wielkim.

– Młodzi kadrowicze doskonalili swoje umiejętności i zdolności uczestnicząc w treningach technicznych na macie, grach zespołowych, zajęciach siłowych i biegach przełajowych. To umożliwi im lepsze przygotowanie do startów w tym roku – przekazuje trener Bartkowicz.

Oprócz zajęć sportowych zawodnicy mieli również możliwość zwiedzania Zakopanego i okolic.

 

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

 

 

Sprawdź również

Piąta jubileuszowa edycja Husqvarna-Gardner-Tarapata Indywidualna jazda na czas na mieleckim Lotnisku [foto z zakończenia 55 zdjęć]

Wyścig odbył się 10 września 2023 r. Jego organizatorzy to: Studio Wizualne, Urząd Miejski w …