Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Sport zdrowie / Mecze i imprezy / Remis w sparingu PGE FKS Stal Mielec – PFC Montana 1:1

Remis w sparingu PGE FKS Stal Mielec – PFC Montana 1:1

Za nami przedostatni sparing podczas obozu przygotowawczego w Turcji. Nasza drużyna zremisowała w nim z bułgarskim ekstraklasowcem PFC Montana.

PGE FKS Stal Mielec – PFC Montana 1:1 (1:0)

Bramka: Mateusz Mak 10-karny.

Stal: Primel (75 Dudek)– Seweryn, Błyszko (72 Sadłocha), de Amo, Lisowski (46 Maj), Żyro, Urbańczyk, M. Wyparło, Mak (82 Kramarz), Dadok, Zjawiński.

Od początku spotkania to PGE FKS Stal Mielec opanowała środek pola i szukała swoich szans pod polem karnym rywala. Już w 10.miucie po jednej z takich akcji, w „szesnastce” faulowany był Łukasz Zjawiński. Rzut karny na bramkę zamienił Mateusz Mak.

Do końca pierwszej połowy Stal cały czas miała więcej z gry, ale nie udało się już podwyższyć  prowadzenia.

Podobnie było również  w drugiej połowie. To nasza drużyna częściej była przy piłce, starając się kreować kolejne sytuacje podbramkowe. Niestety, nie ustrzegliśmy się błędów i po jednej z niewielu sytuacji, nasz rywal zdołał wyrównać.

Do końca meczu trwała zażarta walka piłkarzy Stali o zwycięstwo w tym spotkaniu. Sytuacje były, ale albo naszego rywala ratowali obrońcy, albo bramkarz. Ogólnie PFC Montana na pewno była zespołem dobrze zorganizowanym w obronie. Dlatego mimo naszej przewagi przez właściwie cały mecz, wynik końcowy to 1:1.