Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Spotkanie z pisarzem, Maciejem Liziniewiczem

Spotkanie z pisarzem, Maciejem Liziniewiczem

Już 28 kwietnia o godz. 17w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie z pisarzem, Maciejem Liziniewiczem. Wydarzenie to rozpoczyna cykl „(nie)Męskie czytanie… spotkania z pisarzami”, który mielczanie zaproponowali w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego.

Maciej Liziniewicz jest autorem cenionych książek z gatunku historycznego fantasy, cyklu książek o Żegocie Nadolskim.Jest także autorem współczesnego thrillera sensacyjnego „Zamach” oraz osadzonej w XIX wieku powieści kryminalnej „Ciemnia”. Powieść „Czas pomsty” znalazła się na liście dziesięciu „powieści historycznych, które warto czytać” Tygodnika Powszechnego, zaś za thriller „Zamach” Maciej Liziniewicz nominowany był w 2022 do nagród – Wielkiego Kalibru i Złotego Pocisku.Obecnie przygotowuje nową powieść z nurtu fantastyki historycznej.

Autor jest socjologiem z wykształcenia, był oficerem ABW (obecnie w rezerwie), a od kilku lat zajmuje się pisaniem książek. MBP zaprasza na spotkanie w niedzielę, 28 kwietnia o godz. 17.00 w Sali Audiowizualnej Biblioteki przy ul. Kusocińskiego 2.

Małgorzata Rojkowicz

p r o m o c j a :

Włodzimierz Gąsiewski „Blizna – od poligonu rakietowego do Parku Historycznego”

książkę można nabyć: https://allegro.pl/oferta/blizna-od-poligonu-rakietowego-do-parku-historycznego-wlodzimierz-gasiewski-15006252014

Sprawdź również

Zapraszamy na pokazy konne do Żarówki

W niedzielę, 2 czerwca, w Żarówce miłośnicy koni znów będą mogli podziwiać w akcji te …