Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / Sprawca usiłowania rozboju zatrzymany Środa, 24-09-2014 Mielec Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który napadł na mieszkańca Jaślan. Mężczyzna żądając pieniędzy kopał swoją ofiarę po całym ciele i uderzał metalową puszką

Sprawca usiłowania rozboju zatrzymany Środa, 24-09-2014 Mielec Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który napadł na mieszkańca Jaślan. Mężczyzna żądając pieniędzy kopał swoją ofiarę po całym ciele i uderzał metalową puszką

Środa, 24-09-2014
Mielec
 
 
 

Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który napadł na mieszkańca Jaślan. Mężczyzna żądając pieniędzy kopał swoją ofiarę po całym ciele i uderzał metalową puszką po głowie. Wczoraj sąd zastosował wobec zatrzymanego 2-miesięczny areszt. 27-latek odpowie za usiłowanie rozboju i znieważenie policjantów.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym w ubiegłą sobotę w nocy interweniowali w domu 59-letniego mieszkańca Jaślan. Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili przebieg napadu młodego mężczyzny na 59-latka.

Mieszkaniec Jaślan remontował swój dom malując pokoje. W tym czasie przyszedł do niego nietrzeźwy 27-letni mężczyzna, który po chwili bez konkretnego powodu zaatakował gospodarza. 27-latek uderzał metalową puszką farby po głowie swoją ofiarę oraz kopał po całym ciele. Grożąc podpaleniem agresor zażądał wydania pieniędzy. Pokrzywdzony o ataku zawiadomił Policję, która już po chwili pojawiła się na miejscu.

Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali sprawcę napadu. Mężczyzna przez cały czas trwania interwencji stawiał opór oraz szarpał się z policjantami. 27-latek został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie, badanie wykazało u niego blisko 3 promile. Sprawca usiłowania rozboju został zatrzymany w policyjnych aresztach. Załoga karetki pogotowia udzieliła pomocy medycznej 59-latkowi, który z obrażeniami głowy trafił do mieleckiego szpitala.

Po wytrzeźwieniu policjanci postawili zatrzymanemu zarzut usiłowania rozboju i znieważenia funkcjonariuszy, po czym doprowadzili przed sąd, który zastosował wobec mężczyzny 2-miesięczny areszt.

 

Więcej na stronie: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-mielec/wydarzenia/

Sprawdź również

Pobił mężczyznę, który udzielił mu schronienia

04.09.2020. Dozór policji i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego to środki, które zastosował prokurator wobec …