Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Stracili prawa jazdy za prędkość

Stracili prawa jazdy za prędkość

08.06.2020. Jednego dnia na Al. Kwiatkowskiego w Mielcu policjanci zatrzymali prawa jazdy czterem kierowcom, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50km/h. Kierujący zostali ukarani mandatami. Uprawnienia do kierowania należące do kierowców trafiły już do organu wydającego. Starosta właściwy ze względu na miejsce zamieszkania wyda decyzję o zatrzymaniu uprawnień do kierowania na okres 3 miesięcy.

Prowadząc kontrole drogowe przy Alei Kwiatkowskiego w Mielcu policjanci zatrzymali:

  • kierującego citroenem, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h, jadąc z prędkością 109 km/h. Mężczyzna to mieszkaniec Mielca, ma 39 lat.
  • kierującego renaultem laguną, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h, jadąc z prędkością 104 km/h. Kierujący to 31-letni mieszkaniec Mielca.
  • kierującego seatem, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h, jadąc z prędkością 109 km/h. Mężczyzna to 21-letni mieszkaniec gminy Mielec.
  • kierującego audi A5, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h, jadąc z prędkością 107 km/h. Kierujący to 43-letni mieszkaniec Mielca.

Niezmiennie priorytetem mieleckich policjantów jest dbanie o bezpieczeństwo na drogach. Prędkość jest bowiem jedną z głównych przyczyn wypadków, nie tylko na terenie naszego powiatu, ale również w całym kraju.

Inf. i fot.: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/98335,Stracili-prawa-jazdy-za-predkosc.html

Sprawdź również

W Radomyślu Wielkim powstanie żłobek

Już wkrótce w Radomyślu Wielkim zostanie uruchomiony żłobek. Będzie w nim 30 miejsc opieki dla …