Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Sport zdrowie / Mecze i imprezy / Eliminator Autopart Mielec vol. 3 [wyniki, zdjęcia]

Eliminator Autopart Mielec vol. 3 [wyniki, zdjęcia]

7 czerwca 2020 r. na Górce Cyranowskiej odbyły się wyścigi rowerowe Eliminator Autopart Mielec vol. 3.

Trzecia edycja Eliminatora to już historia… inna niż wszystkie do tej pory przeprowadzone wydarzenia. To było piekło 👹🔥☀️💥3️⃣4️⃣ stopnie Celcjusza ‼️‼️‼️ Wykończyła ta pogoda organizatorów i uczestników. Żyjemy w czasach pandemii, więc i zawody podlegały ściśle ustalonym zasadom reżimu sanitarnego.

Komplet 32 uczestników na starcie i jeszcze więcej chętnych świadczą o tym, że wszyscy trochę się za tą formą rozrywki tęskniliśmy.

Cieszy nas, że mogliśmy liczyć na naszych Partnerów, którzy od trzech lat wspierają z nami amatorski sport w Mielcu.

Tradycyjnie trasę przygotowywali współorganizator Bartek Ćwik Bartek Wójcicki, w tym czasie przy pomocy Mateusz Dymek powstawało biuro zawodów.

Sędziowie i wszelka pomoc to zasługa Justyna Wąs Klimczak Agata Anuszewska Martyna Bielat, Paulina Wiśniewska i Wojciech Klimczak.

Całą trasę obstawiały Inga Gąsiewska Ewelina Wyzina Patrycja Boryczko oraz Hufiec ZHP Mielec Bartłomiej Maryniak i jego kilkunastoosobowa grupa Adrian Bryk Wiktoria Bryk Klaudia Moryl Julia Kowalik Asia Paszkowska Gabrysia Woszewska Karolina Perłowska Kalina Szczukowska Maksymilian Gancarz Ewelina Krawiec Patrycja Czekajska.

Partnerem honorowym trzeciej edycji Eliminatora był AUTOPART – czołowy polski producent akumulatorów do wszystkich typów pojazdów. Nie zabrakło nagród dla najlepszych… Agnieszka Włoszczyna tradycyjnie świetna współpraca 🔝🔝 Zbieraliśmy też zużyte baterie, oczywiście mamy rekord !!! ile? wkrótce podamy oficjalne dane

Bartek Ćwik i jego Bike Center – Rowery, Narty, Serwis ufundował nagrodę za najlepszy czas przejazdu 🎁

Tradycyjnie współorganizatorami zawodów było Miasto Mielec
i obecność Prezydenta Mielca Jacek Wiśniewski Asia Szteliga Krzysiek Urbański, które zapewniło dla uczestników świetne medale 🥇🥈🥉😍. MOSiR Mielec z Panią Dyrektor Mirka Gorazd Witold Pieróg pomogli w logistyce i organizacji i ufudowali statuetki 🚜🚛.

Zawody poprowadził po raz trzeci Rafał Jemielita🎤. To już tradycja, pamięta czasy, uczestników, ten kontakt z ludźmi. Bajka

Przygotowanie takiego eventu to praca bardzo wielu ludzi o których zawsze staramy się pamiętać. Producent Wyrobów Metalowych Nikmet Grzegorz Nikodem Natalia Wróbel Nikodem Marcin Drozdowski zaprojektowali i wyprodukowali dla nas świetne podium, zaopatrzyli nas również w systemy do dezynfekcji rąk. AvetPharma i GROKAMgbl Ola Nykiel pakiety startowe. MCDESIGN Agencja reklamowa oraz Gugalika.pl Mariusz Chmielowiec Agnieszka Chmielowiec Patrycja Cyganowska profesjonalne wydruki to Wasz standard, terminowo i w świetnej jakości 🤩🥳 Cukiernia u Borowskiej Paweł Borowski świetne ciasta, wszystko zeszło, potwierdzamy palce lizać 🧁🍰🥧. Projekt Zdrowie Mielec i wodą w dzisijeszym dniu tak cenna. Calypso Fitness Mielec Navigator i rowerki treningowe dla zawodników Wojciech Mazurkiewicz Joanna Buller. Restauracja Fratelli Tomasz Furmański i cała ekipa, świetny posiłek regeneracyjny… wszystkim bardzo smakowało . Ubezpieczenia imprezy jak zwykle należało do ERGO Hestia Agent Jerzy Wąs
Zabezpieczenie medyczne 🚑, Ratownictwo Medyczne Jarosław Marczewski.

Powrócił Puchar Bossmena, rywalizacja jazdy na czas na spinningacg, osób które przedwcześnie pożegnały się z Eliminatorem. Statuetki, nagrody i dyplomy wręczył Bossmen Fryzjerstwo Piotr Winiarz.

Lokalne media, świetna współpraca, dużo zapowiedzi i relacji z imprezy Wieści Regionalne Włodek Gąsiewski Hej Mielec Przemek Cynkier Marta Badowska W Cieniu Jupiterów Grzegorz Maj Radio Leliwa Tomasz Łępa Korso Tygodnik Regionalny KuBa Zegarliński Szymon Burek Krzysztof Radoń oraz TVP3 Rzeszów Paweł Pezdan i RUSZ SIĘ CZŁOWIEKU!!! Świetny materiał szykuje m.in .Mariusz Muniak. Operatorem drona był Marek Pytko.

Wszystkim innym dziękujemy za pomoc i wsparcie!

Inf. Damian Gąsiewski

Fot. Włodzimierz Gąsiewski

Sprawdź również

21-latek odpowie za rozbój

07.08.2020 r. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę rozboju na małoletnim chłopcu, w Łączkach Brzeskich. W …