Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Historia i Kultura / Życie kulturalne / Sukcesy KTT TAKT Chorzelów

Sukcesy KTT TAKT Chorzelów

W dniu 5 kwietnia w Dębicy na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego ZŁOTA PARA 2014   Klub Tańca Towarzyskiego „TAKT”  z Chorzelowa reprezentowało 3 pary.

W kategorii wiekowej 10-11 lat w klasie tanecznej rekreacja para Kacper Kłoda – Oliwia Bara wytańczyła 8 miejsce pokonując 7 par.

Miejsce I w kategorii wiekowej 10 -11 lat i klasie sportowej „E” wytańczyła para Konrad Rybka –Julia Sosińska pokonując 8 par z Rzeszowa, Tarnowa, Nowego Sącza, Jasła i Krosna. Miejsce na podium  i awans do klasy sportowej „E”, zajmując miejsce III wytańczyła para w kategorii wiekowej 12-13 lat Paweł Krempa – Natalia Niziołek,  pokonując 15 par, a rozpoczynając turniej od rund ćwierćfinałowych.

 Tancerze reprezentują Klub Tańca Towarzyskiego „TAKT” działający przy Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie, a trenują pod czujnym okiem Mariusza Sosińskiego.

Życzymy dalszych sukcesów.

Inf. SOKiS Chorzelów

Klub Tańca Towarzyskiego „TAKT” z Chorzelowa

Sprawdź również

Folkowy 8 marca – wspomnienie na umilenie kwarantanny

Z niewielkim opóźnieniem publikujemy informację o koncercie, który odbył się 8 marca 2020 r. Mamy …