Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....

Szkoła odnowiona

Zakończyła się termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Janowcu. Gmina pozyskała na to zadanie dofinansowanie z funduszy zewnętrznych.

Celem inwestycji było ocieplenie budynku szkoły w Janowcu. To znacznie obniży koszty utrzymania obiektu w okresie zimowym. Dodatkowo wykonany został remont dachu. Prace przeprowadzono także w kotłowni, gdzie docieplony został stropodach, wymieniono kocioł C.O., armaturę, drzwi i okno.

Roboty wykonał Zakład Remontowo – Budowlany Marek Frąc z miejscowości Nieczajna Górna w partnerstwie z Zakładem Instalacyjno – Budowlanym SANIT-BUD s.c. Jerzy i Andrzej Fido z Dąbrowy Tarnowskiej. Inwestycja kosztowała blisko 404 tys. zł., z czego 95 tys. zł pochodziło z dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

 

Sprawdź również

Poseł Fryderyk Kapinos otworzył biuro w Padwi Narodowej

W środę, 8 lipca w Padwi Narodowej została oficjalnie otwarta filia Biura Poselskiego Fryderyka Kapinosa. …