Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Sport zdrowie / Mecze i imprezy / Turniej Sportowe Województwo – Podkarpackie Przestrzeń Otwarta

Turniej Sportowe Województwo – Podkarpackie Przestrzeń Otwarta

16 drużyn w dwóch rocznikach zagrało w sobotę 2 maja na pierwszym turnieju Sportowe Województwo – Podkarpackie Przestrzeń Otwarta. Organizatorem wydarzenia była Akademia PGE FKS Stal Mielec.

Od godziny 8:30 na boiskach MOSiR przy ul. Sportowej rywalizowali młodzi zawodnicy z rocznika 2012, a od godziny 13:00 zawodnicy z rocznika 2013.

W turnieju zagrali między innymi: gospodarze turnieju PGE FKS Stal Mielec oraz APPN Mielec, UKS SMS Mielec, Czarni Połaniec, Baszta Rytwiany, Chemik Pustków, Legion Pilzno, Lech Poznań FA Nowa Dęba, Siarka Tarnobrzeg, DAP Dębica, Team Przecław.

W turnieju nie zabrakło sportowych emocji oraz zdrowej rywalizacji! Gościem honorowym turnieju był zawodnik Ekstraklasowej PGE FKS Stali Mielec – Leandro.

W nawiązaniu do obchodzonego tego dnia święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej nie zabrakło również akcentów patriotycznych.

Organizatorzy zapewnili dla każdego zawodnika nagrody – puchary, dyplomy i klubowe gadżety.

Partnerem wydarzenia było Województwo Podkarpackie!

Damian Gąsiewski

Studio Wizualne

p r o m o c j a

LOTNICZO-HISTORYCZNE „NADWISŁOCZE” XX LAT 2003-2023 nr 50/2023

Sprawdź również

Dzieci z półkolonii w „Jadernówce”

W ostatnich dniach w Muzeum Historii Fotografii “Jadernówka’’ w Mielcu gościły dzieci z mieleckich półkolonii. …