Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / UWAGA! NOWY PODZIAŁ NA OBWODY WYBORCZE

UWAGA! NOWY PODZIAŁ NA OBWODY WYBORCZE

Zgodnie z postanowieniem Prezydenta RP w najbliższą niedzielę, tj. 25 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Decyzją Rady Miejskiej w Mielcu zostały zmienione granice obwodów głosowania, co może oznaczać także zmianę siedzib komisji wyborczych. Dlatego zanim zdecydujemy się oddać głos, warto się upewnić w którym z 32 obwodów możemy to zrobić.

Nowe granice obwodów głosowania wynikają z podjętych w 2012 i 2013 roku uchwał Rady Miejskiej w Mielcu. Podział na obwody głosowania oraz przyporządkowane im siedziby obwodowych komisji wyborczych obowiązywać będzie we wszystkich wyborach organizowanych na naszym terenie. Dlatego polecamy uwadze wszystkich Mielczan aktualny podział na obwody głosowania wraz z przyporządkowanymi do nich lokalami, w których oddawane będą głosy. Informacja na ten temat dostępna jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego, a ponadto została rozesłana pocztą tradycyjną do wszystkich punktów adresowych osób prywatnych w naszym mieście.

            Poniżej przedstawiamy granice 32 stałych obwodów głosowania dla miasta Mielca wraz z adresami lokali, w których pracować będą obwodowe komisje wyborcze. Przypominamy, iż podczas niedzielnych wyborów do Parlamentu Europejskiego, komisje wyborcze będą pracować od godziny 7.00 do 21.00.

 

Szczegóły w załączonym pliku…

Sprawdź również

Pobił mężczyznę, który udzielił mu schronienia

04.09.2020. Dozór policji i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego to środki, które zastosował prokurator wobec …