Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Grid / W czerwcu odbędzie się 6. Ekstremalny Plac Zabaw dla Dzieci

W czerwcu odbędzie się 6. Ekstremalny Plac Zabaw dla Dzieci

Przed nami szósta edycja Ekstremalnego Placu Zabaw dla Dzieci. Całkowicie zmieniona formuła wydarzenia, a co za tym idzie dająca jeszcze więcej frajdy dzieciom. Tym razem przygotujemy blisko 60-metrowy pneumatyczny tor, wysoki na 6 metrów z licznymi przeszkodami do wykonania. Po raz pierwszy taka atrakcja zawita do naszego miasta.

Z okazji Dnia Dziecka Miasto Mielec zaprasza najmłodszych mieszkańców na Mieleckie Bulwary. 13 kwietnia br. bez limitów i bez opłat każde dziecko będzie mogło pokonać ten tor wielokrotnie, a na mecie zdobędzie specjalną odznakę. Niedzielne popołudnie zapowiada się świetnie a to nie koniec atrakcji jakie przygotowaliśmy!

Głównymi Partnerami wydarzenia są:

– Prywatna Przychodnia Stomatologiczna MULTI-DENT lek. dent. Magdalena Tokarska-Giszter

– Sklep Fajny Bucik

– Husqvarna Group

– Gardner Aerospace

– Technika grzewcza i sanitarna Basco2

– Martom Skup Złomu

– Auto Złom Malinie

 

Przygotowaliśmy kilkaset pakietów startowych, a w nich m.in.

– suplementy diety dla dzieci od Producenta AvetPharma i GROKAMgbl

– lody od Froneri

– batoniki od E.Leclerc Mielec

– mini zestawy klocków od Cobi

– wodę mineralną od Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie Mielec

Gugalika.pl przygotuje gigantyczne kolorowanki, które rozłożymy w czasie trwania zabawy. Ubezpieczy nas tradycyjnie Ergo Hestia Oddział Grupy Jerzy Wąs. Przygotowaniem technicznym zajmie się Hurtownia Elektryczna MEGAel oraz Agregaty Prądotwórcze AKMEL. Świetne grafiki i wydruki to zasługa Agencji Reklamowej MCDESIGN i Chmielowiec Design Studio.

 

Patronat medialny objęły:

www.promocja.mielec.pl

www.hej.mielec.pl

www.wcj24.pl

www.korso.pl

Radio Leliwa i www.leliwa.pl

Tygodnik Regionalny Korso

Wieści Regionalne

Aria Park Mielec

TVP3 Rzeszów

Wydarzenie zostanie dostosowane do obostrzeń jakie ewentualnie mogą być nałożone 13 czerwca br. Wymagana jest bezpłatna rejestracja na stronie www.studiowizualne.com. Rejestruje się rodzic/opiekun prawny dziecka/dzieci.

Sprawdź również

Można składać wnioski na dofinansowanie zadań z zakresu polityki społecznej

Zarząd Województwa Podkarpackiego przyjął dwie uchwały, dzięki którym Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie może …