Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Grid / W niedzielę Eliminator AUTOPART Mielec 2019 vol. 2

W niedzielę Eliminator AUTOPART Mielec 2019 vol. 2

Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec Bartek Ćwik, Urząd Miejski w Mielcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu są organizatorami zawodów rowerowych ELIMINATOR AUTOPART MIELEC 2019 vol. 2, które odbywają się w Mielcu w Parku Leśnym Górka Cyranowska.

Patronem honorowym pierwszego ELIMINATORA jest AUTOPART – czołowy polski producent akumulatorów do wszystkich typów pojazdów. AUTOPART zapewnia dla uczestników namiot, w którym można odpocząć i zregenerować siły. Ponadto, w czasie całej imprezy, firma  odbiera zużyte baterie i wymienia je na batony energetyczne i inne słodkie upominki, które dodadzą energii uczestnikom i kibicom. Zbiórka baterii to efekt współpracy z Zakładem Utylizacji Odpadów Komunalnych w Mielcu. Specjalna nagroda przewidziana jest dla osób, które przyniosą ich najwięcej.

To druga tego typu impreza dla miłośników dwóch kółek w Mielcu. W zawodach bez wpisowego bierze udział 32 uczestników z południowo-wschodniej Polski, którzy na specjalnie przygotowanej 2 kilometrowej trasie rywalizują dwójkami w systemie pucharowym.

Wymagająca crossowa trasa w Parku Leśnym w samym centrum Mielca, liczne zjazdy i podjazdy z pewnością są nie lada wyzwaniem dla śmiałków posiadających rowery górskie.

Rozgrzewkę dla uczestników na rowerkach spinningowych prowadzi Joy Fitness Club Mielec.

Każdy z uczestników otrzymuje pamiątkowy medal, a najlepsi okolicznościowe puchary. Wraz z Partnerami przygotowaliśmy dla wszystkich pakiety startowe, gadżety, posiłek regeneracyjny, wodę oraz  napoje izotoniczne.

Wśród uczestników przyznana zostanie nagroda specjalna za najlepszy czas przejazdu trasy zawodów ufundowana przez Firmę AUTOPART. Atrakcją będzie również losowanie nagrody głównej, a jest nią rower górski ufundowany przez Bike Center Bartek Ćwik.

Organizatorzy:

– Studio Wizualne Damian Gąsiewski

– Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec Bartek Ćwik

– Urząd Miejski w Mielcu, koordynator programu DO U SPORT?

– Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu

 

 

 

Partner Honorowy:

– AUTOPART Mielec

 

Partnerzy:

– Bike Center Bartek Ćwik

– AVETPHARMA

– ELEKTROREM

– Ergo Hestia Jerzy Wąs

– Restauracja FRATELLI

– PROJEKT ZDROWIE

– Cukiernia u Borowskiej

– Joy Fitness Club Mielec

– Agencja Reklamowa MCDESIGN

– Producent Wyrobów Metalowych NIKMET

– Hufiec Mielec

 

Patroni medialni:

– TVP3 Rzeszów

– Radio Leliwa

– promocja.mielec.pl

– hej.mielec.pl

– czyliwiesz.pl

– fotopilot.pl

– Wieści Regionalne

– Tygodnik Regionalny Korso i korso.pl

– Dziennik Nowiny i Nowiny24.pl

  • WCJ24.pl

Sprawdź również

Kulturalny rozkład jazdy SCK – marzec

1 marca Wernisaż wystawy poplenerowej(w Łańcucie, Kolbuszowej i Niedzicy-Frydmanie)-1 marca, godz. 18, Galeria ESCEK DK …