Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / W Radomyślu Wielkim Ruszyła modelarnia

W Radomyślu Wielkim Ruszyła modelarnia

modelarnia 117 marca rozpoczęły się zajęcia w modelarni lotniczej, działającej przy stowarzyszeniu Nasze Miasto Radomyśl Wielki.

Modelarnia działa przy ul. Cichej w Radomyślu Wielkim. Zajęcia będą się odbywały we wtorki i czwartki. Szczegółowy rozkład zajęć będzie wywieszony w modelarni.

– W pierwszym dniu zgłosiło się 9 osób, ale chętnych, jak zwykle, będzie więcej. Już w niedzielę, 20 marca, czterech chłopców wzięło udział w ogólnokrajowych zawodach do Pucharu Polski modeli w klasie F1N. Co prawda bez treningu i przygotowania, ale i tak nie było źle. Na 31 zawodników startujących z całej Polski najlepiej z naszych spisał się Mikołaj Mokrzycki, który zajął 19. miejsce. Mateusz Machnik, Sławomir Leśniowski i Julian Pleban uplasowali się w trzeciej dziesiątce – informuje Andrzej Ziobroń, prezes stowarzyszenia Nasze Miasto Radomyśl Wielki.

Zajęcia są finansowane ze środków przyznanych przez Zarząd Osiedla.

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

Sprawdź również

W Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu m.in. wstrzymane zabiegi planowe

W związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną COVID-19, na oddziałach zabiegowych co najmniej przez najbliższy tydzień …