Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Wojewódzki półfinał dla Radomyślan

Wojewódzki półfinał dla Radomyślan

SP Radomysl piłka ręcznaW hali sportowej Gimnazjum Publicznego w Radomyślu Wielkim odbył się rejonowy finał mini piłki ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W zawodach wzięły udział reprezentacje z czterech powiatów województwa podkarpackiego. Powiat dębicki reprezentowała Szkoła Podstawowa z Lipin, powiat ropczycko-sędziszowski -SP nr 3 z Sędziszowa Małopolskiego, powiat kolbuszowski SP z Raniżowa, a powiat mielecki SP z Radomyśla Wielkiego. Radomyślanie w pierwszym meczu spotkali się z rywalami z Lipin wygrywając 15-7. W drugim meczu pokonali drużynę z Sędziszowa Małopolskiego 12-4. W meczu finałowym reprezentacja Radomyśla Wielkiego pokonała drużynę z Raniżowa 12-10 zdobywając pierwsze miejsce i prawo startu w półfinale wojewódzkim. – Jestem zadowolony z występu swoich podopiecznych. Uważam, że już osiągnęli duży sukces, niemniej w następnym etapie rozgrywek można liczyć na kolejne dobre wyniki – mówi Wojciech Bartkowicz, trener i nauczyciel ze Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim.

Drużyna z Radomyśla Wielkiego występowała w składzie: Mikołaj Bała, Dominik Drąg, Arkadiusz Działo, Jakub Idzik, Kacper Kulpa, Karol Moździerz, Konrad Ratusiński, Jakub Skiba, Wiktor Działo, Jakub Maj i Wiktor Machnik.

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

Sprawdź również

Pałacyk Oborskich otwarty dla zwiedzających

Z ogromną radością informujemy, że w związku z nowymi wytycznymi od 4 maja otwieramy podwoje …