Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / Złote Pióra ZLP O/Rzeszów przyznane

Złote Pióra ZLP O/Rzeszów przyznane

18 października 2014 r. o godz. 16-tej w Osiedlowym Domu Kultury Karton RSM przy ul Ofiar Katynia w Rzeszowie odbędzie się uroczystość wręczenia Diamentowego Pióra, Złotych Piór oraz innych nagród, które otrzymali:

Diamentowe Pióro – Zbigniew Domino za całokształt twórczości;

Złote Pióra:

W kategorii poezja, Dorota Kwoka za tomik „Wodospadem”;

W innej kategorii, dr Zofia Borzuchowska – za twórczość krytyczno-literacką, omawiającą dorobek twórczy pisarzy z Podkarpacia.

Zarząd Oddziału przyznał też nagrody:

Ewelinie Łopuszańskiej – statuetkę za najlepszy debiut Podkarpacia w 2013 r. za tomik „Ewoliny”;

Stanisławowi Krawcowi i Jerzemu Ozdze – właścicielom Przedsiębiorstwa Instalacji Przemysłowych „Izomet” sp. j. w Stalowej Woli – statuetkę „Mecenas Kultury”.

Urszula Kopeć-Zaborniak otrzymała statuetkę „Srebrna Kaliope” – przyznaną i ufundowaną przez Mieczysława A. Łypa za tomik poezji pt. „Data ważności”.

Inf. Edward Bolec

Prezes Oddziału ZLP w Rzeszowie

fot. http://zlp.rzeszow.pl/domino.htm

Sprawdź również

Areszt dla sprawcy kilkunastu przestępstw

11.02.2021. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 39-letni mieszkaniec gminy Czermin. Mieleccy policjanci …