Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / Zmarli w wyniku zaczadzenia

Zmarli w wyniku zaczadzenia

Mielec, 16-11-2015
 

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci dwóch mężczyzn, których ciała ujawniono wczoraj w jednym z domów w Książnicach. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną, która pomoże wyjaśnić przyczynę śmierci.

Wczoraj ok. godz. 11 policjanci zostali powiadomieni o ujawnieniu ciał dwóch mężczyzn w budynku mieszkalnym w Książnicach. Na miejscu funkcjonariusze ustalili tożsamość mężczyzn. To mieszkańcy powiatu mieleckiego w wieku 52 i 47 lat.

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo – śledcza. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyźni zmarli w skutek zatrucia dymem powstałym w wyniku zaprószenia ognia w jednym z pomieszczeń domu. Postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzn.
 

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-mielec/wydarzenia/

Sprawdź również

Pobił mężczyznę, który udzielił mu schronienia

04.09.2020. Dozór policji i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego to środki, które zastosował prokurator wobec …