Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / Zmiany na stanowiskach dyrektorów departamentów w Urzędzie Marszałkowskim

Zmiany na stanowiskach dyrektorów departamentów w Urzędzie Marszałkowskim

Zmiany na stanowiskach dyrektorów departamentów w Urzędzie Marszałkowskim

MARIUSZ BEDNARZ został nowym dyrektorem Departamentu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w Urzędzie Marszałkowskim.  Do tej pory  był zastępcą dyrektora tego departamentu, a wcześniej kierował nim w latach   2007-2011. Dotychczasowy dyrektor Wiesław  Baranowski zostanie jego zastępcą.

Mariusz Bednarz to jeden z najbardziej doświadczonych dyrektorów pracujących w urzędzie, bardzo dobrze przygotowany w tematach związanych z funkcjonowaniem samorządu i z dziedziny Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.  Departament PROW jest jednym z najtrudniejszych do kierowania, przy obecnych wyzwaniach, które czekają obszary wiejskie w nowej perspektywie finansowej UE na lata 2014-2020.

Zmiana nastąpiła również w Departamencie Rolnictwa i Gospodarki Wodnej. Pełniącym obowiązki dyrektora został ADAM SKIBA, dotychczasowy zastępca dyrektora Departamentu PROW. Zastąpił on Marka Kota, który teraz będzie pracował w Departamencie Rozwoju Regionalnego.

Adam Skiba legitymuje się wieloletnim stażem pracy w tej jednostce urzędu, bogatym doświadczeniem i przygotowaniem merytorycznym. Decyzja ta była związana z pilna potrzebą powołania doświadczonego szefa departamentu w obliczu nowych zadań, które departament w związku z reorganizacja urzędu będzie miał do wykonania.

Powyższe zmiany mają na celu usprawnienie pracy urzędu oraz lepszą współpracę  z instytucjami i mieszkańcami województwa podkarpackiego.

Inf. Tomasz Leyko, Departament Organizacyjny

Sprawdź również

Policjanci zatrzymali sprawcę włamań do piwnic i altanek

15.04.2021. Policjanci ustalili sprawcę włamania i usiłowania włamania do piwnic i altanek działkowych znajdujących się …