Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Grid / Peja i O.S.T.R. wystąpią w Mielcu!

Peja i O.S.T.R. wystąpią w Mielcu!

Festiwal dopiero w czerwcu, ale przygotowania do niego już są w toku i z tygodnia na tydzień będą nabierać tempa. Mimo wirusa, my działamy. Jesteście z nami?
Jak się okazuje, drugi dzień Festiwalu, czyli 3 czerwca będzie dniem hip-hopu. Wielu mielczan ta informacja na pewno zadowoli, gdyż od dawna pojawiały się głosy, że w mieście brakuje koncertów dla fanów tego gatunku muzycznego.
Pierwszym wykonawcą, który zaprezentuje się dla mieleckiej publiczności będzie natomiast O.S.T.R. – muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce, który na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.
Znamy kolejnego wykonawcę, który wystąpi podczas drugiego dnia Festiwalu Strefa Muzyki. Będzie nim Peja.
W Polsce to niekwestionowana ikona hip hopu. Laureat nagrody Fryderyka, nominowany do European MTV Awards w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca, zdobywca 7 platynowych i 6 złotych płyt – sprzedał łącznie ponad pół miliona egzemplarzy albumów. Artysta zagrał blisko 200 koncertów za granicą w takich krajach jak: Litwa, Czechy, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włochy, Grecja, Holandia, Belgia, Anglia, Irlandia, Szkocja, Walia, Norwegia, Szwecja, Dania, Islandia, Stany Zjednoczone i Kanada.
W 2011 został sklasyfikowany na 1. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. W 2018 r. wydał długo oczekiwany album 25_godzin. W 2019 wyszedł kolejny album – G.O.A.T., który szturmem zdobył listy sprzedażowe. Ostatnim jak dotąd wydawnictwem rapera jest EP „2050”, której premiera miała miejsce w marcu tego roku.
Organizatorami przyszłorocznego Festiwalu Strefa Muzyki są Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Hotel&Restauracja Atena.
Znaleźliśmy świetne miejsce, super skomunikowane, oddalone od centrum miasta, czy zabudowań, a jednocześnie z dogodnym dojazdem z każdego osiedla Mielca w około 3 minuty. Pobliska obwodnica zapewni też łatwy dojazd przyjeżdżającym z okolic Mielca. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe dla kilkuset samochodów. Teren jakim dysponujemy idealnie spełni Wasze oczekiwania. Strefa koncertowa będzie mogła pomieścić nawet 5 tys. osób. Zaplanowaliśmy również na wysokim poziomie strefę gastronomiczną oraz kilkaset miejsc siedzących.
Już wkrótce poznacie pierwszych artystów, którzy przyjadą do Mielca na początku czerwca 2021 roku!
www.strefamuzyki.com

Sprawdź również

„Podkarpackie sięga po Największych!” – Życia mała garść… piosenki Krzysztofa Krawczyka

W ostatnich dniach Dom Kultury w Przecławiu wypełnił się niezwykłymi dźwiękami podczas czwartej edycji cyklu …