Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Peja i O.S.T.R. wystąpią w Mielcu!

Peja i O.S.T.R. wystąpią w Mielcu!

Festiwal dopiero w czerwcu, ale przygotowania do niego już są w toku i z tygodnia na tydzień będą nabierać tempa. Mimo wirusa, my działamy. Jesteście z nami?
Jak się okazuje, drugi dzień Festiwalu, czyli 3 czerwca będzie dniem hip-hopu. Wielu mielczan ta informacja na pewno zadowoli, gdyż od dawna pojawiały się głosy, że w mieście brakuje koncertów dla fanów tego gatunku muzycznego.
Pierwszym wykonawcą, który zaprezentuje się dla mieleckiej publiczności będzie natomiast O.S.T.R. – muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce, który na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.
Znamy kolejnego wykonawcę, który wystąpi podczas drugiego dnia Festiwalu Strefa Muzyki. Będzie nim Peja.
W Polsce to niekwestionowana ikona hip hopu. Laureat nagrody Fryderyka, nominowany do European MTV Awards w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca, zdobywca 7 platynowych i 6 złotych płyt – sprzedał łącznie ponad pół miliona egzemplarzy albumów. Artysta zagrał blisko 200 koncertów za granicą w takich krajach jak: Litwa, Czechy, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włochy, Grecja, Holandia, Belgia, Anglia, Irlandia, Szkocja, Walia, Norwegia, Szwecja, Dania, Islandia, Stany Zjednoczone i Kanada.
W 2011 został sklasyfikowany na 1. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. W 2018 r. wydał długo oczekiwany album 25_godzin. W 2019 wyszedł kolejny album – G.O.A.T., który szturmem zdobył listy sprzedażowe. Ostatnim jak dotąd wydawnictwem rapera jest EP „2050”, której premiera miała miejsce w marcu tego roku.
Organizatorami przyszłorocznego Festiwalu Strefa Muzyki są Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Hotel&Restauracja Atena.
Znaleźliśmy świetne miejsce, super skomunikowane, oddalone od centrum miasta, czy zabudowań, a jednocześnie z dogodnym dojazdem z każdego osiedla Mielca w około 3 minuty. Pobliska obwodnica zapewni też łatwy dojazd przyjeżdżającym z okolic Mielca. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe dla kilkuset samochodów. Teren jakim dysponujemy idealnie spełni Wasze oczekiwania. Strefa koncertowa będzie mogła pomieścić nawet 5 tys. osób. Zaplanowaliśmy również na wysokim poziomie strefę gastronomiczną oraz kilkaset miejsc siedzących.
Już wkrótce poznacie pierwszych artystów, którzy przyjadą do Mielca na początku czerwca 2021 roku!
www.strefamuzyki.com

Sprawdź również

Przemysław Maj z profesjonalnym kontraktem w PGE FKS Stal Mielec!

Przemysław Maj (rocznik 2003) związał się swoim pierwszym profesjonalnym kontraktem z klubem FKS Stal Mielec. …