Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / Piłkarskie Nadzieje najlepsze w powiecie

Piłkarskie Nadzieje najlepsze w powiecie

Podopieczni trenera Dariusza Szadego – rocznik 2007 AP PIŁKARSKIE NADZIEJE, wygrali finał powiatowy turnieju "O Puchar Tymbarku" i będą reprezentować Powiat Mielecki w finale wojeódzkim. Mielecki oddział AP Piłkarskie Nadzieje w decydującym meczu pokonał drużynę APPN reprezentującą Malinie pod wodzą trenera Jachowicza, 6 do 3. Zawody rozegrane zostały na nowej pieknej hali przy Zespole Szkół w Chorzelowie.

Skład AP Piłkarskie Nadzieje Mielec: Demski Kacper, Gancarz Jan, Łałak Jakub, Kowalski Kamil, Szlęk Szymon, Dąbrowski Bartosz, Krakowski Oliwier, Jajkiewicz Piotr, Miłoś Igor, Rogóż Karol, Szady Maksymilian, Zabrzyski Bartosz.

Inf. Piłkarskie Nadzieje

Sprawdź również

Niewybuch w Szafranowie

17.09.2024. Mundurowi zabezpieczają miejsce odnalezienia niewybuchu w miejscowości Szafranów. Najprawdopodobniej granat moździerzowy, znalazł właściciel ziemi …