Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / BEZNAZWY ozłocone i posrebrzone

BEZNAZWY ozłocone i posrebrzone

Kolejny sukces odnotował zespół Domu Kultury SCK. Grupa Taneczna BEZNAZWY na X Ogólnopolskim Festiwalu Tańca TAKI TANIEC w Oświęcimiu zdobyła jeden złoty i dwa srebrne medale.

Na scenie festiwalowej zaprezentowały się trzy grupy naszego zespołu i każda spisała się na medal. W kategorii junior za choreografię„Sierociniec”złoto wywalczyła GT BEZNAZWY II (dziewczęta wieku od 11 -15 lat), w kategorii młodzieżowej za choreografię ,,Babie lato” najstarsza grupa (17-20 lat) zdobyła srebro, a w kategorii junior show dance za choreografię ,,Spacer po linie w niemym kinie” Dziecięcą Grupa ,, BEZNAZWY” (wiek od 8 do 12 lat) wywalczyła srebro. Koniecznie trzeba podkreślić, że choreografię do wszystkich programów ułożyła Joanna Lonczak, która od lat prowadzi Grupę BEZNAZWY w Domu Kultury SCK.

Podczas X Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca TAKI TANIEC w Oświęcimiu zaprezentowano 78 prezentacji w różnych kategoriach wiekowych i tanecznych. Mielczanki wystąpiły 25 maja.

Serdeczne gratulacje dla naszych tancerek i ich instruktorki, Joanny Lonczak.

Małgorzata Rojkowicz

p r o m o c j a :

Ikony pisane na ślub, chrzest, urodziny, imieniny i inne okazje

Sprawdź również

„Podkarpackie sięga po Największych!” – Życia mała garść… piosenki Krzysztofa Krawczyka

W ostatnich dniach Dom Kultury w Przecławiu wypełnił się niezwykłymi dźwiękami podczas czwartej edycji cyklu …