Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / AWP poleca / KRAB, Rak, Waran, Rosomak i inne ciężkie pojazdy bojowe na Pikniku Militarnym w Czerminie – fotoreportaż

KRAB, Rak, Waran, Rosomak i inne ciężkie pojazdy bojowe na Pikniku Militarnym w Czerminie – fotoreportaż

W dniu 13 sierpnia 2023 r. w przededniu Święta Wojska odbył się w Czerminie Piknik Militarny. Wydarzenie rozpoczęła Msza Św. w Kościele pw. św. Klemensa w Czerminie z udziałem wojskowej asysty honorowej oraz Orkiestry Dętej z Dobrynina. Następnie kolumna marszowa przeszła na Plac Amfiteatralny w Czerminie, gdzie odbyła się dalsza część pikniku. Po uroczystym rozpoczęciu pikniku wystąpiła Orkiestra Dęta z Dobrynina.

Uczestnicy pikniku mogli zobaczyć pokaz sprzętu wojskowego oraz indywidualnego wyposażenia żołnierza WP, pokazy dynamiczne wyszkolenia żołnierzy, pokaz musztry paradnej, występy artystyczne zespołów z Gminnego Ośrodka Kultury w Czerminie, pokaz Public Union Federation of Combat Hopak of Ukraine, pokazy akrobatyczne Mieleckiego Centrum Akrobatyki. Gwiazdą wieczoru był Zespół Muzyczny DZIEMIAN. Po koncercie odbyła się dyskoteka pod chmurką.

Na wszystkich czekały liczne atrakcje: wojskowa grochówka, stoiska handlowe, mała gastronomia, stoiska promocyjno-informacyjne, dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, lody, zaplatanie warkoczyków, malowanie twarzy, skręcanie balonów, warsztaty robienia świec prowadzone przez Pasiekę Maciejka, piana party, zabawa w śniegu i bankach oraz wiele innych. O dobrą zabawę i animacje zadbał Lady Fama Show w autorskim programie militarnym.

Na pikniku pokazano m.in. Opancerzony samochód terenowy Waran, samochód MRAP, Moździerz samobieżny Rak, KTO Rosomak, Haubica KRAB i inne pojazdy, które pokazujemy na zdjęciach.

Więcej informacji na stronie: https://czermin.pl/2023/08/10/piknik-militarny-w-czerminie/

Fot. Włodzimierz Gąsiewski

p r o m o c j a :

Ikony pisane na ślub, chrzest, urodziny, imieniny i inne okazje

Sprawdź również

Marcowy kulturalny rozkład jazdy – cz. 1

3 marca Folkowy Dzień Kobiet w wykonaniu Stowarzyszenia Seniorów ZPiT „Rzeszowiacy” z gościnnym występem Dziecięcego …