Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / AWP poleca / 5. Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim

5. Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim

Lubicie rajdy rowerowe? Aktywnie spędzać czas? Do tego w formie zabawy? Spełniła to 5. Rundka Rowerową z Powiatem Mieleckim, która odbyła się 13 sierpnia 2023. Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza, że przygotowano do rozlosowania kolejny raz świetne nagrody!

Główną nagrodą w tym roku była wykaszarka firmy Husqvarna wyprodukowana nie gdzie indziej jak w mieleckiej fabryce! Do tego swoich nowych właścicieli znlazły dwa rowery miejskie ufundowane przez Galerię Navigator i dwa rowery dla dzieci od Gardner Aerospace i Multi-Dent lek. Dent. Magdalena Tokarska-Giszter oraz lek. Dent. Agnieszka Nikiel. Były również inne nagrody rzeczowe oraz kilkanaście wartościowych voucherów!

W zabawie mogli wziąć udział wszyscy bez względu na wiek. Wystarczyło posiadać rower, trochę energii i orientować się w mapie i nawigacji! Start, a zarazem pierwszy punkt trasy to była Galeria Navigator. Do pokonania było ok. 15 km, po drodze do zaliczenia były punkty kontrolne. W tym roku promowaliśmy mocno promować profilaktykę zdrowia. W jaki sposób?

Punkt kulminacyjny nastąpił w Parku Sensorycznym, gdzie odbyło się losowanie cennych nagród, w którym wzięły udział wszystkie osoby pełnoletnie, którym udało się pokonać trasę oraz prawidłowo rozwiązać krzyżówkę. W tym roku również rozdaliśmy pamiątkowe monety.

Organizatorami wydarzenia byli Starostwo Powiatowe w Mielcu i Studio Wizualne. Partnerami wydarzenia byli: Grupa American Heart of Poland, Fundacja Z sercem do Pacjenta, Husqvarna Group z fabryką w Mielcu, Galeria Navigator, , Gardner Aerospace Mielec Sp. z o.o., Multi-Dent Multi-Dent lek. Dent. Magdalena Tokarska-Giszter oraz lek. Dent. Agnieszka Nikiel, MARTOM Skup Złomu, SM RECYKLING, Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu, AUTOPART, Wellmedica producent suplementów diety medi pharm, Hotel Atena, Centrum dietetyczne Projekt Zdrowie, BOSSMEN Fryzjerstwo Piotr Winiarz, Ergo Hestia Jerzy Wąs, Serwis Opon Targum, Premio Opony-Autoserwis, Studio Reklamy DISARTE, Akademia Komputerowa BIT-PRO, #OPTYK i, Sklep Rowerowy BIKE CENTER Sieć Siłowni Extreme Fitness.

Fot. Włodzimierz Gąsiewski

p r o m o c j a :

Włodek Gąsiewski, Mielec w fotografii ulicznej i słowie 20/21 – Mielec in street photo and the word 20/21

Sprawdź również

Zapraszamy na pokazy konne do Żarówki

W niedzielę, 2 czerwca, w Żarówce miłośnicy koni znów będą mogli podziwiać w akcji te …