Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Mieleckie obchody 100. rocznicy powstania Policji Państwowej

Mieleckie obchody 100. rocznicy powstania Policji Państwowej

W najbliższą środę, 24 lipca mieleccy policjanci podczas uroczystej zbiórki świętować będą 100. rocznicę powstania Policji Państwowej. To dla wszystkich funkcjonariuszy wyjątkowy jubileusz. Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu.

Tegoroczne Święto Policji będzie miało wyjątkowy charakter. W tym roku przypada również 100. rocznica powstania Policji Państwowej. Obchody rozpoczną się 24 lipca o godzinie 10. Mszą Świętą w Kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu. Kolejno funkcjonariusze przejdą do Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, gdzie odbędzie się uroczysta zbiórka, w czasie której policjanci odbiorą awanse na wyższe stopnie służbowe. W uroczystościach udział weźmie Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Zbigniew Sowa oraz zaproszeni goście. Podczas zbiórki wyróżnieni zostaną policjanci, którzy odbiorą z rąk Przewodniczącego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Podkarpackiego pamiątkowe medale.

Podczas uroczystości będzie miało miejsce również wręczenie pamiątkowych statuetek z okazji jubileuszu 100. rocznicy powstania Policji Państwowej. Przewidziano także wystąpienia zaproszonych gości i awansowanych policjantów.

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa serdecznie zaprasza do udziału w obchodach wszystkich funkcjonariuszy, ich rodziny i bliskich, aby ten ważny dla Policji Jubileusz uczcić w sposób wyjątkowy.

Inf. i plakat: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/92891,Mieleckie-obchody-100-rocznicy-powstania-Policji-Panstwowej.html

Sprawdź również

Zgłoś rodzinę w potrzebie – pozwól, by dotarła do niej Szlachetna Paczka!

Nie będzie przesadą jeśli powiemy, że od kilku miesięcy żyjemy w innej rzeczywistości. Znacznie trudniejszej …