Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Policjanci zapraszają do udziału w akcji edukacyjnej BEZPIECZNE WAKACJE 2019 pod hasłem „Szczęśliwe lato”

Policjanci zapraszają do udziału w akcji edukacyjnej BEZPIECZNE WAKACJE 2019 pod hasłem „Szczęśliwe lato”

Komenda Powiatowa Policji w Mielcu wraz z Nadleśnictwem Mielec oraz Tuszyma organizuje pierwszą edycję akcji edukacyjnej BEZPIECZNE WAKACJE 2019 pod hasłem „Szczęśliwe lato”. Impreza odbędzie się 10 sierpnia 2019 roku na mieleckich bulwarach przy ulicy Rzecznej w godzinach 14 – 18. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w wydarzeniu.

Edukacja dzieci i młodzieży w obszarze szeroko pojętego bezpieczeństwa podczas wypoczynku letniego jest jednym z priorytetowych zadań Policji. Komenda Powiatowa Policji w Mielcu co roku w okresie przedwakacyjnym i wakacyjnym przeprowadza szereg działań profilaktycznych ukierunkowanych na zwiększenie bezpieczeństwa najmłodszych mieszkańców powiatu mieleckiego. Działania te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a doświadczenia funkcjonariuszy pozwalają sądzić, że prowadzona profilaktyka odnosi wymierne efekty.

Mieleccy funkcjonariusze wraz z Nadleśnictwem Mielec i Tuszyma organizują akcję edukacyjną BEZPIECZNE WAKACJE 2019 pod hasłem „Szczęśliwe lato”. Akcja dedykowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, ale również dla całych rodzin. Na mieleckich bulwarach w dniu 10 sierpnia od godziny 14.00 do 18.00 odbywać się będą gry i zabawy dla dzieci, konkursy oraz pogadanki na temat bezpieczeństwa.

Do akcji włączyło się wiele instytucji współpracujących z Komendą Powiatową Policji w Mielcu. Między innymi Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego, Państwowa Straż Pożarna, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna, Agencja Rozwoju Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i inne.

Wydarzenie swoim patronatem objął Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie Grażyna Zagorbelna, Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak oraz Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski.

Organizatorzy gwarantują dobrą, bezpieczną zabawę oraz wiele atrakcji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/92893,Policjanci-zapraszaja-do-udzialu-w-akcji-edukacyjnej-BEZPIECZNE-WAKACJE-2019-pod.html

Sprawdź również

Zgłoś rodzinę w potrzebie – pozwól, by dotarła do niej Szlachetna Paczka!

Nie będzie przesadą jeśli powiemy, że od kilku miesięcy żyjemy w innej rzeczywistości. Znacznie trudniejszej …