Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Odpowie za kradzieże w markecie budowlanym

Odpowie za kradzieże w markecie budowlanym

11.05.2020. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży elektronarzędzi z marketu budowlanego. Podejrzany, to 31-letni mieszkaniec Mielca. Funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego ustalili, że na terenie sklepu wielobranżowego w Mielcu, dochodzi do kradzieży elektronarzędzi. Prowadząc czynności w tej sprawie ustalili, że narzędzia m.in. poziomicę laserową czy bateria do sprzętu elektRycznego, kradnie ten sam sprawca. Funkcjonariusze ustalili jego tożsamość. To 31-letni mieszkaniec Mielca. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas zatrzymania podejrzany miał w portfelu białą sproszkowaną substancję. Policyjny tester potwierdził, że jest to amfetamina.

Przedstawiciel sklepu wycenił straty powstałe w wyniku kradzieży na kwotę 1500 złotych. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut kradzieży. Podczas przesłuchania 31-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i tłumaczył, że kradł sprzęt, ponieważ chciał mieć go w domu na własny użytek. Teraz za kradzież odpowie przed sądem. W sprawie trwają dalsze czynności.

Inf. i fot.: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/97905,Odpowie-za-kradzieze-w-markecie-budowlanym.html

Sprawdź również

Wypadek w Jamach – zginął 16-letni rowerzysta

24.05.2020. Mieleccy policjanci pracowali wczoraj wieczorem na miejscu wypadku, do jakiego doszło w Jamach, na …