Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Odpowie za zakłócanie przebiegu imprezy masowej

Odpowie za zakłócanie przebiegu imprezy masowej

20.03.2019. Policjanci przedstawili zarzut zakłócania przebiegu imprezy masowej 37-letniemu mężczyźnie. Mielczanin, będąc pod wyraźnym wpływem alkoholu, chciał wejść na mecz rozgrywany na mieleckim stadionie. Udział w imprezie uniemożliwiła mu ochrona obiektu, która przekazała mężczyznę w ręce funkcjonariuszy.
Policjanci interweniowali podczas ostatniego meczu rozgrywanego na mieleckim stadionie piłkarskim. Ochrona obiektu odpowiadająca za bezpieczeństwo na stadionie, podczas kontroli osób chcących wziąć udział w imprezie, zauważyła mężczyznę pod wyraźnym wpływem alkoholu. Był on agresywny i wulgarny. Nie reagował na wezwania ochrony o zachowanie zgodne z prawem. Usunięty siłą ze stadionu, nadal zakłócał porządek w rejonie stadionu. Na miejsce wezwani zostali policjanci.

Mężczyzna, przewieziony do jednostki Policji, nie chciał poddać się badaniu na zawartość alkoholu. Został zatrzymany w policyjnych aresztach. Po wytrzeźwieniu funkcjonariusze przedstawili mu zarzut zakłócania przebiegu imprezy masowej. Zatrzymany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

Za popełnione przestępstwo grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat 3.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/90750,Odpowie-za-zaklocanie-przebiegu-imprezy-masowej.html

Sprawdź również

Podczas burzy pomnik pamięci Żydów mieleckich ocalał

26 maja 2020 r. w godzinach popołudniowych przeszła wiosenna burza nad Mielcem, która choć trwała …