Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / OGRANICZENIA RUCHU W ZWIĄZKU Z PRZEBUDOWĄ ULICY PRZEMYSŁOWEJ

OGRANICZENIA RUCHU W ZWIĄZKU Z PRZEBUDOWĄ ULICY PRZEMYSŁOWEJ

25.02.2020. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Mielcu, które rozpoczyna realizację inwestycji drogowej związanej z przebudową ulicy Przemysłowej, informuje o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu w tej części naszego miasta.  Utrudnienia obowiązywać będą od środy 26 lutego.

Pierwszy etap tej inwestycji obejmuje przebudowę ulicy Przemysłowej od ulicy Długiej (obok Ronda Solidarności – skrzyżowanie z al. Kwiatkowskiego) do sklepu Unimet (dawna zajezdnia MKS). Ten odcinek będzie całkowicie wyłączony z ruchu do 30 lipca 2020 roku.

Drugi etap to ograniczenia w ruchu na odcinku ulicy Przemysłowej od Ronda Solidarności (skrzyżowanie z al. Kwiatkowskiego) do ulicy Wojska Polskiego. W związku z budową nowego ronda przed bramą główną SSE EuroPark od 26 lutego do 30 października br.  z Ronda Solidarności nie dojedziemy do ulicy Wojska Polskiego. W pierwszej kolejności przejezdny będzie tylko odcinek ulicy Przemysłowej do przejazdu kolejowego

Na projekt pn. Przebudowa ul. Przemysłowej – drogi gminnej w Mielcu wraz z przebudową skrzyżowania typu „małe rondo” z ul. Wojska Polskiego, mielecki magistrat otrzyma 3 mln 263 tys. zł. dofinansowania.

Miejska Komunikacja Samochodowa informuje pasażerów, że od 26 lutego 2020 r. (środa) w związku z remontem ul. Przemysłowej nastąpią zmiany na niektórych liniach. Linie nr 24, 25, 26, 28 oraz wydłużone linie nr 45 i 48 do Strefy będą kursowały po trasie: Niepodległości – Cyranowska – Wojska Polskiego z pominięciem al. Kwiatkowskiego i ul. Przemysłowej.

Przystanki Kwiatkowskiego 01, Kwiatkowskiego Gazy Tech. 02 i 03 oraz Przemysłowa 01 nie będą obsługiwane przez powyższe linie. Linie nr 8 i 13S będą kursowały przez al. Kwiatkowskiego z pominięciem przystanków Przemysłowa Działki 03 i 04.

Linie nr 21, 22 i 23 będą kończyły i zaczynały kurs z tymczasowego przystanku zlokalizowanego pomiędzy budynkami Straży Pożarnej oraz Euro – Eko Sp. z o. o. w okolicy bramy głównej SSE.

Fot. UM Mielec

Marietta Mateja-Nowak

Biuro Promocji i Sportu

Urząd Miejski w Mielcu

Sprawdź również

Spacer po parku

Jak sam przyznaje realizacja projektu mieleckiego Parku Sensorycznego, to po części spełnienie jego własnych tęsknot …