Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Sport zdrowie / Zdrowie i uroda / Piękne gole i zasłużone zwycięstwo Stali

Piękne gole i zasłużone zwycięstwo Stali

W niedzielne popołudnie mielecka Stal u sibie podejmowała Limanovię Limanowa.  Pewne zwycięstwo 3:0 z dwoma przepięknymi golami z rzutów wolnych, poprawiły humory kibiców z Mielca. Oby to był początek dobrej passy, lepszej gry i awansów w górę tabeli.

 

Słaba gra, porażki i zmiana trenera, do tego zamieszanie z karnetami, wszystko to sprawiło, że na miejskim stadionie w Mielcu na mecz z Limanovią przyszło tylko 1700 kibiców. Piłkarze nie mogli jednak narzekać, był doping i dobra atmosfera. Mielczanie atakowali i przeważali od początku spotkania. Stworzyli sobie kilka dobrych okazji w meczu, ale to co im najbardziej wychodziło w tym spotkaniu to rzuty wolne. Dwa przepiękne gole Radulija i Getingera były ozdobą meczu i śmiało mogą kandydować do bramek kolejki. Stal pewnie wygrała i wyszła ze strefy spadkowej. Za tydzień kolejny mecz przed własną publicznością, który znów trzeba wygrać. Oby forma została utrzymana. Wszyscy są spragnieni właśnie takich spotkań i takich bramek, w wykonaniu piłkarzy z Solskiego.

Bramki: Radulj (25), Żegleń (69), Getinger (90 min.) 

Stal: Daniel – Załucki, Duda, Kościelny ©, Getinger, Radulj, Nikanovych (77 Żubrowski), Głaz, Domański, Bożek (63 Żegleń), Jankowski (83 Skiba)

Limanovia: Sotnicki – Niechciał (75 Komorek), Kulewicz ©, Urbański, Gryźlak (46 Serafin), Piwowarczyk (76 Hudecki), Mysiak, Czajka (46 Zawadzki), Majcher, Skiba, Chmiest

Sędziowali: Tomasz Marciniak (sędzia główny), Krzysztof Nejman i Jarosław Machowski (sędzowie asystenci) – wszyscy Mazowiecki ZPN oraz Marek Pająk (sędzia techniczny, Podkarpacki ZPN) 

Żółte kartki: Jankowski – Kulewicz

Widzów: 1 700

 

tekst, zdjęcia i video: Damian Gąsiewski

 

Stal Mielec – Limanovia Limanowa

Sprawdź również

Skaner naczyń krwionośnych – taki sprzęt w karetce tylko w Podkarpackiej Stacji?

Teraz nie ma dla nas trudnych wkłuć!  – mówią ratownicy Wygrana w I Opolskich Regionalnych Mistrzostwach …