Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / AWP poleca / Piszesz, malujesz, fotografujesz… – wydaj z nami książkę i utrwal swoją twórczość!

Piszesz, malujesz, fotografujesz… – wydaj z nami książkę i utrwal swoją twórczość!

Dziś w dobie komputerów i internetu, niemal każdy jest autorem, pisarzem, fotografikiem. Wpisy, posty, zdjęcia, obrazy przewijają się jak film, ale z czasem ulegają zapomnieniu. Niektórzy zadają sobie więcej trudu, piszą wiersze, opowiadania, a nawet powieści. Tworzą fotograficzne cykle, a nawet filmowe etiudy, jednak i te zacierają się na wirtualnym horyzoncie.

Jedyne wyjście to wydanie książki drukowanej, lub chociażby cyfrowego e-booka. W ten sposób utrwalone na papierze, na płytach CD i zwielokrotnione w cyberprzestrzeni mają szansę przetrwać i być świadectwem naszej twórczości.

Szanowni Państwo Agencja Wydawnicza „Promocja” Włodzimierz Gąsiewski ma już blisko 30-letnie tradycje edytorskie. Wydaliśmy 50 tytułów opatrzonych numerem ISBN i ISSN, od 20 lat publikujemy tez w internecie. mamy na swoim koncie książki poezji, prozy, historyczne i albumowe, w tym także e-booki.

Zapraszamy więc do współpracy osoby, które chciałyby zaistnieć jako autorzy, zarówno jako debiutanci, ale też i mający na swoim koncie własne publikacje. Mogą to być nie tylko dzieła słowa, ale też i albumy zdjęć, a także i dokonań artystycznych chociażby w dziedzinie malarstwa, rzeźby i innych dziedzin sztuki.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo, opracowanie redakcyjne i skład komputerowy oparty na licencjonowane programy. Zrealizujemy też druk, promocję i ewentualny kolportaż, zarówno w wymiarze lokalnym jak i regionalnym. Nasza działalność ma charakter komercyjny, ale w razie potrzeby pomożemy znaleźć sponsorów i patronów planowanych zamierzeń wydawniczych.

Zapraszamy więc do współpracy:

www.promocja.mielec.pl

kontakt@promocja.mielec.pl;

https://www.facebook.com/Trendy-literatury-foto-wideo-1291728530917504/

 

Sprawdź również

Mieleckie starostwo powiatowe odwołuje zaplanowaną na 20 czerwca imprezę plenerową Powitanie Lata 2020.

Podjęta decyzja ma związek z rozwojem sytuacji epidemiologicznej. W chwili obecnej przepisy sanitarne zabraniają zgromadzeń. …