Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Grid / Podsumowanie akcji „ZNICZ 2017” w powiecie mieleckim

Podsumowanie akcji „ZNICZ 2017” w powiecie mieleckim

W ramach akcji ponad 400 policjantów przez kilka dni pracowało na drogach powiatu mieleckiego. W tym roku akcja rozpoczęła się w piątek, 27 października, a zakończyła 2 listopada. W tym czasie doszło do 2 wypadków i 32 kolizji. Policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierowców.

Podczas tegorocznej akcji „Znicz 2017” na terenie podległym Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu doszło do 2 wypadków drogowych – w Zdziarcu 29 października i dzień później w Mielcu na ulicy Jagiellończyka. Policjanci pracowali na miejscu 32 kolizji, kilka z nich miało miejsce w okolicach cmentarzy. Funkcjonariusze zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących, dwóch kierujących samochodem i dwóch rowerzystów.

Podsumowując tegoroczne działania „ZNICZ 2017” na drogach naszego powiatu było bezpiecznie. Funkcjonariusze pełniący służbę podkreślali, że kierowcy starali się jeździć wyjątkowo ostrożnie i rozważnie, wykazując cierpliwość i uprzejmość wobec innych kierujących.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/81132,quotZNICZ-2017quot-w-powiecie-mieleckim.html

Sprawdź również

Spektakl „Zgrywusy”

Spektakl „Zgrywusy” w wykonaniu aktorów młodzieżowego Teatru „Magia” dobrze wypadł na scenie Domu Kultury SCK. …