Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / AWP poleca / Policjanci z Przecławia zatrzymali osobę poszukiwaną

Policjanci z Przecławia zatrzymali osobę poszukiwaną

2711.2023 r. Funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego 42-letniego mieszkańca Rzemienia. Mężczyzna ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności. Poszukiwany wpadł w ręce policjantów, gdy na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Trafił do policyjnego aresztu, a następnie został przewieziony do zakładu karnego.

Wczoraj po południu, policjanci z Posterunku Policji w Przecławiu, pełniący służbę na terenie miejscowości Rzemień zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu, założył kaptur na głowę i zaczął szybkim krokiem oddalać się w rejon zabudowań.

Mundurowi postanowili sprawdzić co było powodem jego zachowania i podjęli wobec niego interwencję. W trakcie wykonywanych czynności, mężczyzna zachowywał się nerwowo. Okazało się, że 42-latek widniał w policyjnych systemach jako osoba poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności, w wymiarze roku.

Mieszkaniec Rzemienia został zatrzymany, najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym.

Inf. i fot.: http://mielec.policja.gov.pl/rmi/informacje/wydarzenia/122569,Policjanci-z-Przeclawia-zatrzymali-osobe-poszukiwana.html

Sprawdź również

Marcowy kulturalny rozkład jazdy – cz. 1

3 marca Folkowy Dzień Kobiet w wykonaniu Stowarzyszenia Seniorów ZPiT „Rzeszowiacy” z gościnnym występem Dziecięcego …