Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / AWP poleca / Pijany 25-latek z sądowm zakazem kierowania pojazdami

Pijany 25-latek z sądowm zakazem kierowania pojazdami

27.11.2023 r. Policjanci Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie zatrzymali na terenie Mielca 25-letniego mężczyznę, który kierował pojazdem będąc kompletnie pijanym. Dodatkowo miał orzeczony sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd.

W środę po godz. 17, funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, pełniąc służbę na terenie Mielca, zatrzymali do kontroli samochód osobowe bmw, którego kierujący nie korzystał z wymaganych świateł mijania. Podczas interwencji okazało się, że samochodem kierował 25-letni mieszkaniec Mielca, od którego funkcjonariusze od razu wyczuli alkohol. Po badaniu alkomatem, okazało się, że mężczyzna ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach, funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna posiada aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, wydany przez mielecki sąd.

25-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Po raz kolejny apelujemy do kierowców, aby nie wsiadali za kierownicę po spożyciu nawet najmniejszej ilości alkoholu. Jazda na podwójnym gazie zaburza zdolność do właściwego postrzegania rzeczywistości, co z kolei wpływa na podejmowane decyzje za kierownicą. Niestety, wiele osób wciąż igra z życiem i zdrowiem swoim oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Inf. i fot.: http://mielec.policja.gov.pl/rmi/informacje/wydarzenia/122550,Pijany-25-latek-z-sadowm-zakazem-kierowania-pojazdami.html

Sprawdź również

Marcowy kulturalny rozkład jazdy – cz. 1

3 marca Folkowy Dzień Kobiet w wykonaniu Stowarzyszenia Seniorów ZPiT „Rzeszowiacy” z gościnnym występem Dziecięcego …